خرید کتاب سکه طلا

تلاش های عربستان علیه لبنان محکوم به شکست است

تاریخ دریافت خبر: دیدگاه بینندگان

به گزارش خبرگزاری رسا، حجت الاسلام شیخ علی دعموش نایب رییس شورای اجرایی حزب الله لبنان در مراسم افتتاح نمایشگاه شهدا در مجتمع امام رضا(ع) منطقه السلم گفت: هدف از نزدیکی و هماهنگی میان عربستان و رژیم صهیونیستی ضربه زدن به مقاومت در لبنان است. تهدیدها و اقدامات سعودی علیه لبنان نیز تنها برای سرنگونی مقاومتی صورت می گیرد که توانست ابزار عربستان یعنی داعش و جبهه النصره را از لبنان اخراج کند.

وی افزود: سوریه به دلیل حمایت از مقاومت در معرض هدف عربستان قرار داد و ایران نیز به این دلیل با دشمنی آل سعود مواجه شده است. عربستان با ارسال تروریست ها به منطقه درصدد نابودی مقاومت بود و به شدت تلاش می کند فتنه مذهبی و طایفه ای را گسترش داده و امنیت لبنان را تحت تاثیر قرار دهد.

این روحانی لبنانی مخدوش کردن چهره مقاومت و سلب سلاح آن را از اهداف عربستان برشمرد و تصریح کرد: همه تلاش های عربستان علیه لبنان محکوم به شکست است زیرا لبنان صحنه ای برای ضربه خوردن مقاومت نخواهد بود و همواره کشوری مقاوم و آزاده باقی می ماند. این کشور تحت تاثیر فشارها قرار نگرفته و اجازه فتنه آفرینی را نمی دهد.

عضو ارشد مقاومت اظهار داشت: فتنه آفرینی و تلاش عربستان برای تخریب لبنان برای همه لبنانی روشن شده است. سعودی ها نمی دانند که لبنان قبرستان اشغالگران و تجاوزگران و توطئه گنندگان به شمار می آید./980/ب903/د


نظرات (0)

هنوز نظری نیامده ، شما اولین باشید

ارسال نظر

* اطلاعات مورد نیاز
1000