خرید کتاب سکه طلا

رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام: هیچ‌کدام از محدودیت‌های پذیرفته شده در برجام دائمی نیست/ آقای عراقچی! درباره 20 حقی که به طور ابدی از ایران سلب شده نظری ندارید؟! + فیلم

تاریخ دریافت خبر: دیدگاه بینندگان
هر چند که به این ادعا بارها پاسخ داده شده است اما سخنان معاون وزیر خارجه ضرورت بازخوانی مجدد آن را نشان می‌دهد. به همین خاطر باید دانست که تیم مذاکره کننده کشورمان در برجام از 100 حق ملت ایران صرف نظر کرده است که حداقل 20 مورد آن ابدی و همیشگی است. در ادامه به این موارد اشاره می‌کنیم و امیدوار هستیم که معاون وزیر امور خارجه نظر کارشناسی خود را پیرامون این موارد اعلام نماید: هر چند که به این ادعا بارها پاسخ داده شده است اما سخنان معاون وزیر خارجه ضرورت بازخوانی مجدد آن را نشان می‌دهد. به همین خاطر باید دانست که تیم مذاکره کننده کشورمان در برجام از 100 حق ملت ایران صرف نظر کرده است که حداقل 20 مورد آن ابدی و همیشگی است. در ادامه به این موارد اشاره می‌کنیم و امیدوار هستیم که معاون وزیر امور خارجه نظر کارشناسی خود را پیرامون این موارد اعلام نماید:
گروه سیاست خارجی-رجانیوز: به حق می توان عباس عراقچی را یکی از بهترین مدافعان برجام دانست! هر چند یک بار در جلسه ای یک طرفه ظاهر می شود و اظهارات غیرکارشناسی و غلط گذشته خود را تکرار می کند و و نهایتاً با بزک کردن برجام نشان می دهد که اصرار زیادی برای تداوم مسیر طی شده گذشته خود دارد .
به گزارش دانلود فیلم

این موارد از جمله حقوقی است که تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان به دستان خود و به شکل ابدی از آن انصراف داده است. محدودیت های پذیرفته شده به خوبی نشان می دهد که صحبت های رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام غلط و غیرواقعی است.

   برجام ابدی فیلم ایران معاون خارجه

لینک کوتاه: betanews.ir/n/1069318

مشاهده لینک منبع

گزارش:

منبع خبر (رجا) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «رئیس ستاد پیگیری اجرای برجام: هیچ‌کدام از محدودیت‌های پذیرفته شده در برجام دائمی نیست/ آقای عراقچی! درباره 20 حقی که به طور ابدی از ایران سلب شده نظری ندارید؟! + فیلم» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.

نظرات (0)

هنوز نظری نیامده ، شما اولین باشید

ارسال نظر

* اطلاعات مورد نیاز
1000