ایران آنتیک

تاریخ دریافت خبر:

به گزارش فدراسیون قایقرانی، مسابقات قهرمانی کشور آب های آرام آقایان یادواره شهید جمشید موسی زاده در دریاچه آزادی دنبال شد و قایقرانان در مسافت 500 متر رقابت کردند.
در دور مقدماتی کایاک دونفره 500 متر بزرگسالان گروه اول، هادی جعفری و محمدطاهر حسینی افشار از کرمانشاه، میلاد قاسمی و یاسر هدایتی از مازندران و صادق زمانی و مهران نوری از گیلان اول تا سوم شدند و در گروه دوم بابک دربان و علیرضا جهان نما از تهران، محمدرضا مقدمی و امید احمدی از زنجان و رضا شکاری و مصطفی نوری از همدان رده های نخست را به خود اختصاص دادند.
در دور نیمه نهایی کایاک یکنفره 500 متر جوانان کسری یاری از کرمانشاه، علی غفاری از آذربایجان شرقی و محمد کیانی از آذربایجان غربی اول تا سوم شدند.
در رقابت نیمه نهایی کایاک یکنفره 500 متر بزرگسالان مسعود قوی دست از خوزستان، حویر سلیمانیه از آذربایجان غربی و روح اله قلم زاده از اردبیل رده های برتر را بدست آوردند.
در فینال کانوی یک نفره 500 متر بزرگسالان علی اجاقی از کرمانشاه مقام اول، شاهو ناصری از کردستان مقام دوم و هومن کریمی از تهران توابع مقام سوم را بدست آوردند.
در فینال کایاک یک نفره 500 متر جوانان محمدرضا صیاد از گیلان، مهرشاد شریفی از مازندران و تارخ طالبی از تهران رده های اول تا سوم را بدست آوردند.
در کایاک چهارنفره 500 متر بزرگسالان تیم گیلان با ترکیب امیرآقامیرزایی، علی آقامیرزایی، صادق زمانی و پیمان قوی دل اول شدند، تیم مازندران با ترکیب آرش قنبری، یاسر هدایتی، میلاد قاسمی و امین بوداغی در رده دوم قرار گرفتند و تیم تهران با ترکیب سجاد فرشچی، مسعود شاهپوری، علی مولایی و میثم فتاحی جایگاه سوم را به خود اختصاص دادند.
در کانوی یکنفره 500 متر جوانان عرفان زنده پی از بوشهر، سبحان بیرانوند از لرستان و زانا ساعدی از کردستان مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
در کانوی دونفره 500 متر بزرگسالان کیا اسکندانی و معراج محمدزاده از تهران اول، هومن کریمی و محمد نوری از توابع تهران دوم و امیرحسین خدایار و محمدنبی رضایی از مازندران سوم شدند.
در فینال کایاک دونفره 500 متر جوانان محمدرضا صیاد و محمد زارع از گیلان، علیرضا مرادی و مرتضی کلانتری از لرستان و مصطفی علیخانی و یوسف پشتوان از مازندران مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
در کانوی دونفره 500 متر جوانان رضاد وفایی و زانا ساعدی از کردستان، امیرحسین ماهینی و عرفان زنده پی از بوشهر و عبداله مشایخ و پارسا محسنی از مازندران اول تا سوم شدند.
در کایاک چهارنفره 500 متر جوانان تیم گیلان با ترکیب شایان مافی، محمدزارع، ابوالفضل درجزی و محمدرضا صیاد مقام اول، تیم مازندران با ترکیب امیر خوانساری، مهرشاد شریفی، یوسف پشتوان و علی طاهری مقام دوم و تیم تهران با ترکیب پارسا امیدوار، پوریا علیمحمدی، تارخ طالبی و کوروش فرجی مقام سوم را بدست آوردند.
این رقابت ها عصر امروز 24 آبان ماه با برگزاری رقابت فینال کایاک یکنفره و دونفره 500 متر بزرگسالان و دور مقدماتی مسافت 200 متر ادامه پیدا خواهد کرد.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@ همراه شوید.
ورزشی**9129
خبرنگار: مهدی رهبرانتشاردهنده:علی خورسندی

انتهای پیام /*