خرید سکه کلکسیونی

تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری رسا، سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت در حاشیه جلسه هیأت دولت درباره اقدامات وزارت بهداشت برای تامین داور اقلام بهداشتی در مناطق زلزله زده گفت: کسانی که در این حادثه آسیب دیدند بیشتر از ناحیه شکستگی بوده که همه آنها بستری شدند، این کار هم در تهران و هم در سنندج و همدان انجام شده است، زیرا رعایت بهداشت در امر پزشکی بسیار مهم است.

وی ادامه داد: به دلیل قطع و وصل شدن آب تا یک هفته باید مراقبت های ویژه انجام شود، زیرا آب آشامیدنی نباید با آب فاضلاب ها و لوله های دیگر مخلوط شود.

وزیر بهداشت و درمان تأکید کرد: خوشبختانه تیم های پزشکی ما در شهرستان ها و روستاها فعال هستند ولی مردم عزیز نیز باید بهداشت را رعایت کنند، با این وجود برخی از احشام ما زیر آوار هستند و باید نسبت به بیماری های ناشی از اجساد آنها، نکات بهداشتی رعایت شود.

قاضی زاده هاشمی یادآور شد: با وجود وصل شدن آب در طول یک هفته ما ضروری می دانیم که آب با تانکر به مردم ارسال شود، در این راستا هلال احمر و استانداری تمام تلاش خود را می کنند، وظایفی که بر عهده ما بوده نیز انجام شده یا در حال انجام است.

وی افزود: با وجود آنکه مواد غذایی به مردم ارسال می شود باید مواظب باشیم که خدایی نکرده آلودگی وجود نداشته باشد، در هر شرایطی کار بهداشت مردم نباید بر روی زمین بماند هرچند که دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه هم در این زمینه خوش درخشیده است./816/۲۰۲/ح