کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:
مصدومان زلزله در سر پل ذهاب

سلامت آنلاین- عضو هیات رئیسه و کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: تلاش اورژانس کشور در سازماندهی و اعزام مصدومان زلزله غرب کشور برای دریافت خدمات درمانی بیشتر به شهرستان‌ها، استان‌های همجوار و تهران، قابل توجه است و جای تقدیر و تشکر دارد.

به گزارش سلامت آنلاین، دکتر اکبر رنجبرزاده افزود: از ابتدای وقوع زلزله ۷/۳ درجه‌ای در غرب کشور، با سرپرست سازمان اورژانس کشور تماس گرفتم و دکتر کولیوند به فاصله ۱۵ دقیقه پس از وقوع زلزله به سمت کرمانشاه حرکت کرد و بنابراین احساس مسئولیت اورژانس کشور، تحسین برانگیز است.

وی با اشاره به بازدید روز گذشته اعضای کمیسیون بهداشت مجلس از مناطق زلزله زده و بیمارستان های کرمانشاه، اظهار کرد: با مردم مناطق زلزله زده گفتگو کردیم و آن ها از ارائه خدمات فوریت های پزشکی و اعزام بیماران به مراکز درمانی، رضایت داشتند.

نماینده مردم اسدآباد در مجلس بیان کرد: توزیع دیرهنگام مایحتاج مردم مناطق زلزله زده غرب کشور اعم از پتو، چادر، مواد غذایی، آب آشامیدنی و امکانات مورد نیاز پس از زلزله، موجب گله مندی و نگرانی مردم این منطقه شده بود و انتظار می رفت که هلال احمر، سازماندهی بهتری داشته باشد. (وبدا)