خرید کتاب سکه طلا

تاریخ دریافت خبر:
توان دفاعی کشور که حتی از زبان مردم کوچه بازار نیز غیر قابل مذاکره است تیتر برخی روزنامه‌‌هایی شده است که امروز گویا زبان غرب هستند.

به گزارش ؛ به نقل از آناج، بعد از امضای قرارداد برجام اگر چه برخی ها در داخل شادمان از این قرارداد بودند اما طرف های غربی و به ویژه آمریکا مدت کوتاهی از این توافق نگذشته بود که بدعهدی های خود را شروع کرد.

تداوم تحریم ها علی رغم توافقات برجام به بهانه های مختلف اعمال می شد و طرف غربی با وقاحتی تمام نشدنی این حق را به خود می داد که با توهین های مکرر به دولت و مردم ایران حق اعمال تحریم های بیشتر را برای خود محفوظ بداند.

موضوع موشک های دفاعی ایران یکی از دستاویزهای غرب بود که با استناد به آن تحریم های مختلف را به مردم ایران اعمال می کرد و در مقابل رسانه ها از تهدید ایران برای انجام مذاکرات موشکی سخن به میان می آوردند.

در حالی فروشندگان سلاح به رژیم صهیونیستی و برخی کشورهای منطقه از مذاکرات موشکی یا همان تعطیل شدن صنعت موشکی سخن به میان می آورند که برخی رسانه های داخلی کلید پروژه مذاکرات موشکی را زده اند و به نظر می رسد سرنوشت کشورهایی مانند لیبی را به کلی فراموش کرده اند و نمی دانند که تاوان بی دفاع شدن کشور را مردم پرداخت خواهند کرد.

گویا حافظه ضعیف تاریخی برخی رسانه ها ضعیف تر از آن شده است که به یاد بیاورند این موشک ها با چه روش هایی در بحبوحه جنگ ساخته شد و موجب گردید بمباران شهرهای ایران توسط صدام متوقف شود که امروز هم صدا با اروپا و آمریکا طرح نامیمون مذاکرات موشکی را کلید زده اند.

گاهی برخی رسانه ها با بی بصیرتی و ساده لوحی نه تنها امنیت و عزت ملی را به مخاطره می اندازند بلکه شرافت و کرامت انسانی را نیز فراموش می کنند که هم زبان با دشمنان کشورشان می شوند، مساله ای که وطن پرستی برخی ها را زیر سوال اساسی می برد.

قطعا آمریکا و اروپا راضی ترین خوانندگان چنین رسانه هایی هستند زیرا تهدیدهای تو خالیشان بر روی برخی افراد چنان اثر کرده است که از خود بی خود شده اند و با رضایت تمام خلع سلاح کشورشان را طلب می کنند و این موضوعی است که از هر عقل سلیمی به دور می باشد.

مجید قنبرزاده

انتهای پیام/