ایران آنتیک

عنوان و نام فیلم فرعی سری Transformers

تاریخ دریافت خبر:
به تازگی هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) از لوگو و عنوان رسمی نخستین فیلم فرعی سری سینمائی Transformers «تبدیل‌شوندگان» رونمایی به عمل آورده است. به موجب همین امر، ششمین فیلم این مجموعه با نام Bumblebee: The Movie «بامبل‌بی: فیلم» شناخته می‌شود.
 به تازگی هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) از لوگو و عنوان رسمی نخستین فیلم فرعی سری سینمائی Transformers «تبدیل‌شوندگان» رونمایی به عمل آورده است. به موجب همین امر، ششمین فیلم این مجموعه با نام Bumblebee: The Movie «بامبل‌بی: فیلم» شناخته می‌شود. برند «تبدیل‌شوندگان» در سال‌های اخیر رشد زیادی کرده است و قرار است در سال‌های آینده شاهد فیلم‌های بیشتری از این مجموعه باشیم.
عنوان و نام فیلم فرعی سری Transformers مشخص شد

ممکن است که «بامبل‌بی: فیلم» تنها فیلمی نباشد که بر مبنای این شخصیت محبوب ساخته می‌گردد و شاهد فیلم‌های بیشتری از آن باشیم که البته همه‌چیز بستگی به استقبال مخاطبان آن دارد. هیلی استاینفلد بازیگر اصلی این فیلم خواهد بود که قرار است توسط تراویس نایت (Travis Knight) کارگردان فیلم Kubo and the Two Strings «کوبو و دو تار» مقابل دوربین خواهد رفت. در حالی که بیش از یک سال دیگر زمان به اکران این فیلم مانده است، اینک نام نهایی این پروژه مشخص شده و به همراه آن، لوگوی آن نیز منتشر شده است.

استاینفلد، لوگوی نهایی فیلم «بامبل‌بی: فیلم» را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده است که اینطور که پیداست، کاملاً منطق با بازه زمانی داستان و فضای آن طراحی شده است. همانطور که احتمالاً مطلع هستید، داستان این فیلم در دهه ۸۰ میلادی روایت می‌شود و در طراحی لوگوی «بامبل‌بی: فیلم» نیز از طرح کلاسیک برند رسمی ماشین بامبل‌بی یعنی فولکس واگن الهام گرفته شده است. تصویر مورد بحث را از زیر می‌توانید مشاهده کنید:

عنوان و نام فیلم فرعی سری Transformers مشخص شد

از جمله دیگر اطلاعات در دسترس از فیلم «بامبل‌بی: فیلم» که تاکنون از آن مطلع شده‌ایم، حضور جان سینا (John Cena) به عنوان یکی از بازیگران این فیلم است. هنوز فهرست کامل هنرپیشه‌هایی که قرار است در این پروژه حضور یابند مشخص نشده است.

اکران گسترده فیلم «بامبل‌بی: فیلم» از روز جمعه ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۷ (۲۱ دسامبر ۲۰۱۸ میلادی) آغاز خواهد شد و به روی پرده‌های سینماها خواهد آمد.

منبع: سینما گیمفا