ایران آنتیک

تاریخ دریافت خبر:
پردیس هنر ابشار مدیر پروژه پردیس هنر آبشار گفت: عملیات اجرایی باغ گل رُز تاکنون ۹۰ درصد پیشرفت داشته و ظرف یکماه آینده تکمیل می شود.

ناصر کریمی درگفتگو با خبرنگار ایمنا اظهارکرد: پردیس هنر آبشار در ۲ فاز تعریف شده که فاز اول آن در نیمه اول سالجاری تکمیل و در اختیار شهروندان قرار گرفت.

وی با اشاره به احداث فاز دوم این پروژه، افزود: طراحی تکمیلی فاز دوم پردیس هنرآبشار در دست اجراست و ظرف یکماه آینده به پایان می رسد

مدیر پروژه پردیس هنر آبشار اضافه کرد: در فاز دوم این پروژه سالن آمفی تئاتر، بوستان گل رز، گلخانه، آبنمای مرکزی، جاده اصلی و آبنمای پلکانی، کافی شاپ و رستوران احداث می شود.

کریمی با اشاره به اینکه عملیات احداث باغ گل رز تاکنون ۹۰ درصد پیشرفت داشته و ظرف یکماه آینده تکمیل می شود، ادامه داد: همچنین طراحی سالن آمفی تئاتر در مراحل تکمیلی قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه در پردیس هنر آبشار طرح ها و نورپردازی های بسیار زیبا و جذابی برای بهبود سیما و منظر شهر و ایجاد نشاط اجتماعی انجام می شود، خاطرنشان کرد: برای احداث این پروژه ۱۵ میلیارد تومان از منابع و اعتبارات منطقه ۶ شهرداری اصفهان هزینه می شود.