خرید سکه کلکسیونی

تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری رسا، محمود واعظی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که آیا توافقی میان دولت و مجلس برای تغییر ساختار دولت انجام شده است یا خیر گفت: اینکه درباره این موضوع بین رییس مجلس و رییس جمهور سخنی رد و بدل شده باشد امری طبیعی است ولی توافقی حاصل نشده است.

وی ادامه داد: عدم این توافق هم به خاطر این است که این موضوع باید بین نمایندگان مجلس نیز مطرح شود و اظهارات آنها را هم بشنویم، بنابراین توافق بین رییس جمهور و رییس مجلس معنایی ندارد، تفاهم بین آنها براین مبنا است که کارها برچه منوالی انجام شود زیرا تصمیم نهایی از سوی مجلس گرفته می شود.

واعظی در مورد ارائه گزارش هایی در خصوص نابسامانی در توزیع موارد ضروری به زلزله زدگان غرب کشور و صحت آن نیز تصریح کرد: ستاد بحران کشور برای کاهش نابه سامانی ها هروز جلسه ای را دارد و در این خصوص رییس جمهور موافقت کردند که رحمانی فضلی به جای حضور در هیات دولت جلسات ستاد بحران را تشکیل دهند.

رییس دفتر رییس جمهور یادآور شد: مشکلی که در جلسه دیروز هیات دولت در سفر به کرمانشاه با آن مواجه شدیم موضوع تامین امنیت و اطلاع رسانی به همه نقاط زلزله زده و ایجاد هماهنگی میان دستگاه های مختلف بود، برای این موضوع در هیات دولت تصمیماتی اتخاذ شد.

وی افزود: امروز در کرمانشاه یک همبستگی کامل میان مردم و دستگاه های مختلف وجود دارد و این موضوع به هیچ وجه ارتباطی با ستاد بحران و مسائل مربوط به زلزله ندارد، در اصل همه تمام امکانات خود را برای کمک به هموطنانشان بسیج کرده اند./816/