خرید کتاب سکه طلا

تاریخ دریافت خبر:
صعود استرالیا به جام جهانی با درخشش یدیناک استرالیایی ها با استفاده از یک ضربه ایستگاهی موفق شدند دروازه میهمان خود را باز کنند و تا دقیقه 54 خود را به عنوان تیم سی و یکم جام جهانی روسیه معرفی کنند. به گزارش ،

تیم ملی استرالیا در دیدار برگشت از مرحله پلی آف بین قاره ای راهیابی به 2018، از ساعت 12:30 امروز (چهارشنبه به وقت تهران)، در ورزشگاه ANZ شهر سیدنی به مصاف هندوراس رفت.

استرالیا که در رفت در خانه هندوراس به رسیده بود، در این دیدار با نتیجه 3 بر یک نماینده کونکاف را از پیش رو برداشت و در مجموع با همین نتیجه به جام جهانی 2018 راه یافت.

میل یدیناک، کاپیتان ساکروس در این بازی هت تریک کرد تا استرالیا سی ویکمین مسافر لقب بگیرد. او در دقیقه 54 از روی یک ضربه ایستگاهی که با برخورد به بازیکن حریف تغییر مسیر پیدا کرد، گل او تیمش را به ثمر رساند و در ادامه در دقایق 72 و 85 دو بار از روی نقطه پنالتی دروازه هندوراس را گشود. هیگوئرا در دقیقه 3+90 تک گل میهمان را به ثمر رساند.

بدین ترتیب استرالیا پس از ایران، ژاپن، کره جنوبی و پنجمین تیم آسیایی جام جهانی 2018 لقب گرفت.

در دیگر دیدار پلی آف بین قاره ای راهیابی به جام جهانی 2018 از ساعت 5:45 فردا صبح (پنجشنبه) از نیوزیلند میزبانی می کند. بازی رفت دو تیم با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسیده بود. برنده این بازی جمع 32 تیم راه یافته به جام جهانی را تکمیل خواهد کرد.

انتهای پیام/