خرید کتاب سکه طلا

مراسم معارفه معاون امور عمرانی فرمانداری قرچک برگزار شد

تاریخ دریافت خبر:

مراسم معارفه معاون امور فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان قرچک با حضور فرماندار، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری و دیگر مسوولین فرمانداری برگزار شد.

به گزارش تهران نیوز ، به نقل از قرچک آنلاین ،مراسم معارفه علیرضا رشیدیان معاون امور فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان قرچک با حضور مسعود مرسلپور فرماندار، حسین عباسی بخشدار و دیگر مسوولین فرمانداری برگزار شد.

مسعود مرسلپور فرماندار شهرستان قرچک در این مراسم گفت: دولت تدبیر و امید مصمم است گامهای اساسی در راستای حل مشکلات مردم بردارد که هم اکنون نیز تمام فعالیت هایش در راستای رفاه حال مردم در تمامی زمینه ها مشهود است.

وی افزود: خدمت در نظام مقدس جمهوری اسلامی بسیار ارزشمند است و کسانی که برای خدمت در عرصه حضور می یابند منافعی ندارند جز اینکه خود را وقف کار کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان قرچک فرصت خدمت را کوتاه بیان داشت و گفت: توقیق خدمت به خلق یکی از عنایات ویژه خداوند به بندگان خود است که افراد در این عرصه در بوته آزمایش قرار خواهند گرفت.

گفتنی است طی حکمی از سوی حسن کریمی معاون عمرانی استانداری تهران، علیرضا رشیدیان به عنوان سرپرست معاونت امور فنی و عمرانی فرمانداری شهرستان قرچک منصوب شد.

علیرضا رشیدیان دانشجوی ارشد حقوق خصوصی از کارمندان رسمی وزارت کشور با سوابقی همچون مسئول امور عمرانی فرمانداری پاکدشت، رئیس اداره بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی فرمانداری پاکدشت و دبیر ستاد ساخت و سازهای غیرمجاز شهرستان پاکدشت می باشد.

انتهای متن/*