خرید کتاب سکه طلا

تاریخ دریافت خبر:
ادعای روزنامه عربستانی درباره بهترین بازیکن آسیا/ طارمی جا ماند روزنامه عربستانی مدعی شد که کنفدراسیون فوتبال آسیا سه گزینه نهایی برای کسب عنوان بهترین بازیکن آسیا در سال ۲۰۱۷ را اعلام کرد و در بین آنها بازیکنی از ایران وجود ندارد. به گزارش افکارنیوز،

مهدی طارمی در سال ۲۰۱۷ عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داد. او با به نیمه نهایی راه پیدا کرد و سهم به سزایی در صعود به داشت.

پیش بینی می شد که طارمی در بین گزینه های نهایی انتخاب بهترین بازیکن آسیا در سال ۲۰۱۷ قرار بگیرد اما روزنامه العاجل از سه گزینه نهایی برای کسب انتخاب بهترین بازیکن سال آسیا سخن به میان آورد که طبق ادعای این روزنامه نه از طارمی و نه از هیچ بازیکن ایرانی دیگری نامی به چشم نمی خورد.

این روزنامه سعودی نوشت: آسیا سه بازیکن به نام های عمر خربین از الهلال، عمر عبدالرحمان از العین امارات و وو لی از گوانگژو را به عنوان سه نامزد نهایی انتخاب برای بهترین بازیکن آسیا در سال ۲۰۱۷ معرفی کرده است که بین عبدالرحمان و خربین خواهد بود.

عمر عبدالرحمان در سال ۲۰۱۵ هم جزو گزینه های نهایی بود که در نهایت احمد خلیل این جایزه را به دست آورد اما در فصل قبل این بازیکن اماراتی توانست عنوان بهترین بازیکن آسیا را به دست آورد چرا که بیشترین نقش را در صعود العین به فینال آسیا داشت.