ایران آنتیک

تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان، همایش مدیران هنرستان های فنی و حرفه ای و کاردانش شهر تهران امروز 23 آبان ماه با موضوع «کارآفرینی در آموزش و پرورش» در اداره کل آموزش و پرورش منطقه 11 برگزار شد.

در این همایش، محمد حسین لونی، مدیر آموزش و پرورش منطقه 11 به خبرنگار شبستان گفت: امروز میزبان مدیران هنرستان های شهر تهران بودیم و محور اصلی بحث کارآفرینی در آموزش و پرورش است.

وی با اشاره به شعار سال که از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری شده است گفت: اهمیت این نشست که در سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال هستیم دو چندان شده است.

وی با بیان اینکه باید آمادگی ایجاد شغل را داشته باشیم تصریح کرد:هنرستان ها ظرفیت ایجاد شغل را دارند.

وی افزود: تلاش می کنیم تا فاصله بین ایده و ثروت که کارآفرینی می شود را پیگیری کنیم. تصمیم نداریم بحث کارآفرینی را در یک جلسه به پایان برسانیم و دبیرخانه این همایش فعال می شود و تا رسیدن به نتیجه و ارتباط با مرکز کارآفرینان تلاش می کنیم تا بتوانیم تولیدات هنرستان ها را به بازار ارائه کنیم.

رئیس آموزش و پرورش منطقه 11 در خصوص به روز بودن تجهیزات هنرستان ها نیز خاطر نشان کرد: نیاز داریم تا تجهیزات همیشه به روز شود.

وی یاد آور شد: تجهیزات آنگونه که ما نیاز داریم به روز نیستند و کاستی هایی وجود دارد. اما نیاز های آموزشی و مهارت آموزی دانش آموزان را پاسخگو است.

پایان پیام/260
ضمیمه :