کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:

در شرایطی که رکود به فضای اقتصادی حاکم شده است و متقاضیان زیادی برای ایجاد کسب وکار جدید در جامعه تعریف می شوند، نا خود آگاه ایجاد کسب وکار متعدد در شرایط رکود و فروش نا مناسب، موجب می شود تا رقابت زیادی برای جذب مشتری به وجود آید .در این شرایط ایجاد مزیت رقابتی و ارائه خدمات مناسب تر می تواند در جذب مشتری کمک نماید.

حتما با مواردی مواجه شده اید که برخی از کسب و کارها با وجود کیفیت کالا و خدمات مناسب، از تعداد مشتریان زیادی برخوردار نیستند. این شرایط ناشی از نقض در مدیریت کسب کار است که به معرفی محصول و خدمات به طور صحیح نپرداخته است و صرفا به کیفیت خدمات بدون معرفی تاکید داشته است.

امروزه راهکارهای زیادی برای تبلیغ وجود دارد که برخی از روش ها کاربرد عمومی دارد. برخی از آنها صرفا متناسب با شرایط کسب و کار تعریف می شود.

یکی از روش هایی که می توان از آن در همه فعالیت ها بهره برد پیامک تبلیغاتی است. ارسال پیامک با روش نوین و کاربردی سامانه پیامکی یکی از روش هایی است که با توجه به فراگیر بودن تلفن همراه می تواند بسیار تاثیرگذار باشد و کمک شایانی به معرفی خدمات و محصولات نمایند.

در هر سامانه پیامک امکاناتی ارائه می شود که می توان علاوه به ارسال اس ام اس تبلیغاتی اقدام به ارسال اس ام اس به مخاطبین خاص خود نیز نمود.

پنل پیامک تبلیغاتی سیب اس ام اس یکی از این سامانه هاست که با توجه به سالیان فعالیت و بهبود تدریجی امکانات توانسته است تا شرایط مناسبی را برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی و گروهی فراهم آورد و موجب شود تا با شرایط مناسب، کسب و کارها معرفی گردند.

برای ثبت نام به صورت رایگان در سیب اس ام اس می توانید از سایت استفاده نمایید و یا با ارسال 222 به شماره پیامکی 50002060 نام کاربری و کلمه عبور خود را دریافت نمایید.