خرید سکه کلکسیونی

مردم به افراد متفرقه برای ارسال کمک‌های زلزله‌زدگان اعتماد نکنند

تاریخ دریافت خبر: دیدگاه بینندگان
رئیس جمعیت هلال‌احمر تنکابن با اشاره به اینکه مسئولیت میدانی سرپناه و زیست اولیه شهروندان زلزله‌زده بر عهده هلال‌احمر ااست، از مردم خواست تا به‌هیچ‌وجه به افراد متفرقه که مورد تأیید نیستند، برای ارسال کمک‌ها اعتماد نکنند.
مردم به افراد متفرقه برای ارسال کمک‌های زلزله‌زدگان اعتماد نکنند
به گزارش بلاغ به نقل از تنکابن24، یدالله صالحی طی گفت وگویی ضمن تشکر از ابراز همدردی و همبستگی مردم و کمک رسانی به هم وطنان آسیب دیده، اظهار کرد: با توجه به اینکه مسئولیت میدانی سرپناه و زیست اولیه شهروندان زلزله زده بر عهده هلال احمر است، از مردم می خواهیم به هیچ وجه به افراد متفرقه که مورد تأیید نیستند، اعتماد نکنند.

وی با بیان اینکه تاکنون کمک های انباری این سازمان و تیم های اضطراری آن به مراکز زلزله زده اعزام شده اند، افزود: اکنون نیازمند کمک های مردمی شامل پتو، کنسروها و مواد فاسد نشدنی هستیم.

رئیس جمعیت هلال احمر تنکابن با اشاره به مراکز مستقر این سازمان در سطح شهرستان، عنوان کرد: همکاران ما در چادرهای برپا شده در میدان اصلی شهر، مصلای نشتارود و مکان اداره، آماده دریافت کمک های نقدی و غیرنقدی شهروندان در این خصوص است.

این مسئول با تأکید بر رعایت حفظ کرامت و شرافتمندی مردم زلزله زده، متذکر شد: از پذیرش اجناس دست دوم معذوریم و فقط اجناس غیرنقدی نو را دریافت می کنیم.

صالحی در پایان گفت: شماره حساب ۹۹۹۹۹ مفتوح در نزد بانک ها نیز جهت واریز کمک های نقدی شهروندان در نظر گرفته شده است.

نظرات (0)

هنوز نظری نیامده ، شما اولین باشید

ارسال نظر

* اطلاعات مورد نیاز
1000