خرید سکه کلکسیونی

فیلم Wonder Woman 2 زودتر از زمان مورد انتظار اکران خواهد شد  

تاریخ دریافت خبر: دیدگاه بینندگان
کمپانی برادران وارنر زمان عرضه فیلم Wonder Woman 2 را تغییر داد

همانطور که می‌دانید، اکران قسمت دوم فیلم Wonder Woman قرار بود برای دسامبر ۲۰۱۹ درنظر گرفته شود که اکنون زمان زودتری برای آن انتخاب شده است.

به گزارش Entertainment Weekly، کمپانی برادران وارنر امروز اعلام کرده قسمت دوم Wonder Woman که کارگردان آن پتی جنکینز است، در روز ۱ نوامبر ۲۰۱۹ یا روز ۱۰ آبان ۱۳۹۸ اکران خواهد شد. این یعنی زن شگفت‌انگیز ۲، حدود ۶ هفته زودتر از تاریخ قبلی تعیین شده برای آن (۱۳ دسامبر ۲۰۱۹) اکران خواهد شد.

این تاریخ جدید، درست پس از آن اعلام شد که شرکت دیزنی هم اکران فیلم Star Wars: Episode IX را از دسامبر ۲۰۱۹ به سپتامبر آن سال جا‌به‌جا کرد. اکنون این‌که Wonder Woman 2 قرار است مدتی زودتر از تاریخ اولیه اعلام شده اکران شود احتمالاً برای پیشگیری از دعوای احتمالی است که  می‌تواند بین دیزنی و برادران وارنر به دلیل اختلال در زمان عرضه فیلم‌هایشان رخ دهد. مشابه این اتفاق در سال ۲۰۱۳ هم رخ داده بود و در آن موقع بلیزارد برای جلوگیری از تداخل فیلم Warcraft با Star Wars: The Force Awakens، اکران آن را ۳ ماه به تعویق انداخت.

زمانی که برادران وارنر ساخت قسمت دوم زن شگفت‌انگیز را اعلام کردند، قرار شد تا بازهم گل گدوت ایفاگر نقش اصلی باشد. هرچند چند روز گذشته گزارشاتی مبنی بر عدم حضور او در Wonder Woman 2 در صورت عدم اخراج کامل برت رتنر از این فرنچایز مطرح شده بود که البته Deadline این ادعا را تکذیب کرد.

در رابطه با فیلم Wonder Woman 2 باید بگوییم که موضوع آن احتمالاً پیرامون جنگ سرد در دهه ۱۹۸۰ خواهد بود. البته DC هنوز در خصوص این اطلاعات اظهار نظر نکرده و فقط The Wrap آن را تایید کرده است.

منبع gamespot

نظرات (0)

هنوز نظری نیامده ، شما اولین باشید

ارسال نظر

* اطلاعات مورد نیاز
1000