خرید کتاب سکه طلا

تاریخ دریافت خبر:
Call of Duty Points در روز 30 آبان به WW2 می‌آید

درست مثل قسمت‌های پیشین Call of Duty، نسخه امسال آن یعنی WW2 هم قرار است از خریدهای درون برنامه‌ای پشتیبانی کند. با گیمان همراه باشید.

اکتیویژن به تازگی اعلام کرده که امکان “Call of Duty Points” را برای گیمرهای بازی Call Of Duty: WW2 فراهم خواهد کرد تا آن‌ها بتوانند به راحتی با پول واقعی در این بازی خرید انجام دهند.

جالب است بدانید که این امکان قرار است روز ۲۱ نوامبر یا به عبارتی ۳۰ آبان رسماً عرضه شود. البته این تاریخ از آنچه پیش‌تر توسط اکتیویژن وعده داده شده بود، دیرتر است. به گفته این شرکت، تاخیر صورت گرفته به این دلیل بوده که آن‌ها قصد داشتند اول اشکالات مربوط به عرضه Call Of Duty: WW2 را برطرف کنند. البته این تاخیر آن‌ها قابل ستایش است؛ چرا که تاخیر در عرضه امکان خرید درون برنامه‌ای، به این معنیست که میزان درآمد اکتیویژن از این بازی هم با تاخیر مواجه شود.

هریک از افرادی که نسخه دیجیتالی بازی Call Of Duty: WW2 را خریداری کردند، ۱۱۰۰ امتیاز در بخش Call of Duty Points دریافت خواهند کرد که همانطور که در ابتدای خبر اشاره کردیم، از روز ۳۰ آبان برایشان قابل استفاده خواهد بود. هنوز مشخص نیست که با Call of Duty Points چه چیزهایی قابل خرید باشند، اما در نسخه Call of Duty: Infinite Warfare سال گذشته موارد کاربرد آن برای خرید Supply Drop و Zombies Crates بوده است.

لازم به ذکر است که Call of Duty Points در بخش استور بازی در دسترس خواهد بود که فعلاً به Call of Duty: WWII Season Pass اختصاص یافته است.

منبع gamespot