خرید کتاب سکه طلا

تاریخ دریافت خبر:
لپ‌تاپ ۱۲ اینچی اچ‌پی مجهز به ویندوز ۱۰ ARM و اسنپدارگون ۸۳۵ در گیک‌بنچ رویت شد خبر

به‌نظر می‌رسد در طی چند هفته آینده باید منتظر رونمایی از اولین گجت‌های مجهز به ویندوز 10 ARM باشیم. در واقع چندی پیش کوالکام و

در برخی از لیست‌ها این دستگاه از 8 گیگابایت رم و یک پردازنده با هشت هسته پردازشی با کلاک 1.9 تا 2.2 استفاده می‌کند، با این‌حال نمرات کسب شده توسط آن در گیک‌بنچ چشم‌گیر نیستند. بالاترین امتیاز کسب شده توسط این دستگاه در بخش تک هسته‌ای، 1202 بوده و در بخش چند هسته‌ای توانسته است امتیاز 4263 را کسب کند. این در حالی بوده که اسمارت‌فون‌های مجهز به اسنپدارگون 835 در بخش تک‌هسته‌ای امتیاز بالاتر از 2000 و در بخش پردازش چند هسته‌ای امتیاز بیش از 6000 را کسب کرده‌اند. با این‌حال از آن‌جایی‌که این دستگاه‌ها تنها نسخه‌های اولیه هستند، می‌توان انتظار داشت در نسخه نهایی شاهد افزایش این ارقام باشیم.

مایکروسافت و کوالکام برای تولید دستگاه‌های ویندوزی مبتنی بر پردازنده ARM، با چند شرکت مطرح تولیدکننده قرارداد امضا کرده‌اند که یکی از آن‌ها اچ‌پی است. به‌تازگی اطلاعاتی از یک نوت‌بوک مجهز به اسنپدارگون 835 در دیتابیس CarePack رویت شده است.

از جمله مشخصات دیگری که انتظار می‌رود در این لپ‌تاپ شاهد آن باشیم، می‌توان به 4 یا 8 گیگابایت رم اشاره کرد که در دو نسخه با حافظه داخلی 128 و 256 از نوع UFS همراهی می‌شود.


   هسته امتیاز مجهز دستگاه اسنپدارگون نسخه

گزارش:

منبع خبر (آی تی رسان) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «لپ‌تاپ ۱۲ اینچی اچ‌پی مجهز به ویندوز ۱۰ ARM و اسنپدارگون ۸۳۵ در گیک‌بنچ رویت شد» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.