خرید سکه کلکسیونی

آماری در مورد جان باختگان مسکن مهر در مناطق زلزله زده ارائه نشده است/ آمار ارائه شده را تکذیب می کنم

تاریخ دریافت خبر:
آماری در مورد جان باختگان مسکن مهر در مناطق زلزله زده ارائه نشده است/ آمار  ارائه شده را تکذیب می کنم رئیس اداره روابط عمومی راه و شهر سازی کرمانشاه اخبر مربوط به تعداد کشته شدگان مسکن مهر در مناطق زلزله زده به نقل از خود را تکذیب کرد.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری برنا، فرشاد صالحی، رئیس اداره راه و شهرسازی کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار برنا گفت: هیچ آماری از تعداد جانباختگان مسکن مهر فعلا وجود ندارد. حتی خسارت مالی هم برآورد نشده است و عملیات آواربرداری ادامه دارد.

وی در ادامه افزود: اصولا ارائه آمار از تعداد جان باختگان وظیفه اداره روابط عمومی و بنده نیست. لذا انتشار اخبار در این خصوص از قول خود را تکذیب می کنم.

صالحی در ادامه گفت: حضور رئیس جمهور باعث دلگرمی مردم در منطقه شد. و خوشبختانه از دیروز شاهد افزایش خدمات به مردم زلزله زده هستیم.

صالحی در ادامه تاکید کرد: که ارائه آمار در مورد تعداد جانباختگان و میزان خسارات منوط به پایان عملیات آواربرداری است. ضمن اینکه این امر توسط ادارات ذی ربط انجام خواهد شد.


گزارش:

منبع خبر (خبرگزاری برنا) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «آماری در مورد جان باختگان مسکن مهر در مناطق زلزله زده ارائه نشده است/ آمار ارائه شده را تکذیب می کنم» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.