خرید کتاب سکه طلا

نظارت نیروی انتظامی در توزیع امکانات در مناطق زلزله زده کرمانشاه

تاریخ دریافت خبر:
مرصادنیوز: فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: نیروی انتظامی در کنار دستگاه های متولی توزیع امکانات در مناطق زلزله زده استان حضور دارد و بر توزیع آن نظارت می‌کند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سردار منوچهر امان الهی اظهار داشت: متولیان توزیع امکانات نیروی انتظامی نبوده،  توزیع امکانات در ساعات اولیه نواقصی داشته که به سرعت اصلاح شد و نیروی انتظامی علاوه بر همکاری در توزیع اقلام در تامین امنیت مال مردم نیز در تلاش است.

وی با اشاره به حضور نیروهای پلیس در مناطق زلزله دیده افزود: در مراقبت از اموال مردم اتفاق خاصی نیفتاده و صحنه هایی که رقم خورد را خود مردم قبول نداشتند و درصد کمی از افراد بودند.

سردار امان الهی خواستار نریستن به همه جوانب کار شد و گفت: در حال حاضر اوضاع کاملا تحت کنترل است، مغازه داران برای رفع نیازمندی های مردم به روال عادی بازگردند.

وی از آمادگی نیروی انتظامی در همراهی مردم خبر داد و افزود: آنان که خانه هایشان قابل سکونت است به منازلشان بازگردند چه اینکه پس لرزه ها امورات جاری افراد راتحت تاثیر قرار نمی دهد و از آنجا که زلزله ها قابل پیش بینی نیستند و پس از یک زلزله با ریشتر بالا تاکنون زلزله بالاتری رخ نداده مردم به شایعات توجه نکنند.