کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:
سوئد بیش‌تر از ایتالیا شایسته صعود بود هافبک بارسلونا در مورد ناکامی ایتالیا در رسیدن به جام جهانی گفت: سوئد بیش‌تر از ایتالیا شایسته صعود بود. حذف کردن تیمی هم‌چون ایتالیا در پلی‌آف کار آسانی نیست.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از آس، یوردی آلبا در مصاحبه با برنامه ال لارگرو شبکه SER در مورد بارسلونا، وضعیت تیم ملی اسپانیا، داربی شهر مادرید و احتمال امضای قرارداد نیمار با رئال مادرید صحبت کرد. مدافع بارسلونا در مورد شکست ناپذیری اسپانیا در سال ۲۰۱۷ اظهار کرد: باید عملکرد کل تیم را ارزشمند دانست و به این روند ادامه داد. خیلی خوب است که بازی های دوستانه از بازیکنان جوان در ترکیب استفاده می شود. سرمربی سعی دارد به بازیکنانی میدان دهد که دقایق کمی در زمین حضور دارند.

آلبا در مورد ناکامی ایتالیا در رسیدن به جام جهانی اظهار کرد: سوئد بیش تر از ایتالیا شایسته صعود بود. حذف کردن تیمی هم چون ایتالیا در پلی آف کار آسانی نیست. ما در راه رسیدن به جام جهانی باید بهترین عملکردمان را به نمایش می گذاشتیم تا به عنوان صدرنشین به این رقابت ها صعود می کردیم که این اتفاق افتاد.

دوست ندارم رقیب همیشگی مان پیروز شود

او در مورد داربی هفته آینده مادرید گفت : داربی اهمیت زیادی برایم ندارد. دو تیم بزرگ برای فتح عنوان رقابت خواهند کرد. نمی دانم تساوی بهتر است یا بدتر اما اگر ما به این روند ادامه دهیم و به پیروزی های مان بیفزاییم، می توانیم صدرنشین بمانیم. طبیعتا دوست ندارم رقیب همیشگی مان پیروز شود. در هر صورت دو تیم بزرگ تا پایان با هم رقابت خواهد کرد و اکنون که در شروع فصل هستیم این دیدار برایم خیلی قابل توجه نیست.

آلبا درباره حضور احتمالی نیمار در رئال مادرید گفت : تصور نمی کنم نیمار پیراهن رئال مادرید را بر تن کند. با توجه به شناختی که از او دارم چنین تصمیمی نخواهد گرفت اما با این حال در فوتبال هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. اکنون نمی توانم این قضیه را تصور کنم.