خرید کتاب سکه طلا

انصاری: مزایده گذاشتن پیراهن سیدجلال تصمیم کل تیم است

تاریخ دریافت خبر: دیدگاه بینندگان
انصاری: مزایده گذاشتن پیراهن سیدجلال تصمیم کل تیم است مدافع تیم پرسپولیس گفت: این تصمیم کل تیم است تا پیراهن سیدجلال که کاپیتان تیم هست را به مزایده بگذاریم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، محمد انصاری در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس به خبرنگاران گفت: امیدوارم هر کسی هر چقدر می تواند به مردم زلزله زده کمک کند تا التیام بخش زخم مردم باشند. اقدامی هم که ما انجام دادیم گروهی بوده و مربوط به شخص خاصی نمی شود و امیدوارم ادامه داشته باشد. ما هم مانند همه ملت ایران تحت تاثیر قرار گرفتیم.

وی درمورد مزایده گذاشتن پیراهن سیدجلال گفت: این تصمیم کل تیم است تا پیراهن سیدجلال که کاپیتان تیم هست را به مزایده بگذاریم. این اتفاق تا روز پنجشنبه ادامه خواهد داشت و امیدوارم مردم هم مشارکت خوبی داشته باشند.

مدافع تیم پرسپولیس خاطرنشان کرد: امیدوارم بتوانیم از شهرتی که داریم حسن استفاده را ببریم و به مردم آسیب دیده کمک کنیم. هر کسی بتواند کمکی به مردم بکند شایسته و قابل تقدیر است.

وی درباره بازی پیش روی پرسپولیس در لیگ، گفت: پدیده تیم خوبی است و ما حریف قابل احترامی داریم ولی امیدوارم بتوانیم برابر این تیم به برتری دست پیدا کنیم.


نظرات (0)

هنوز نظری نیامده ، شما اولین باشید

ارسال نظر

* اطلاعات مورد نیاز
1000