خرید کتاب سکه طلا

انتقادات شدید احمد نخعی از برخی شعارها

تاریخ دریافت خبر:

به گزارش «دی اسپورت»؛ سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در حالی که از اتفاقات حاشیه ای بازی با ماشین سازی به شدت متاثر بود در حالی که اشک در چشمان خود داشت، انتقادات شدیدی را علیه افرادی که در این بازی شعارهای عجیبی سر دادند، کرد.

احمد نخعی عصر سه شنبه در نشست خبری پس از دیدار 2 تیم فوتبال مس کرمان و ماشین سازی تبریز از سری رقابت های لیگ دسته یک فوتبال در ورزشگاه شهید باهنر کرمان با بیان اینکه تماشاگر نماها باید فوتبال کرمان را رها کنند گفت: تماشاگرنمایی که از دقیقه 35 علیه مدیرعامل و باشگاه مس کرمان شعار می دهند موجب می شوند که شیرازه تیم از هم بپاشد.


وی تصریح کرد: فوتبال 90 دقیقه است و قطعا هواداران فهیم و واقعی فرصت را در اختیار تیمی که خوب فوتبال بازی می کند می گذارد و من مخلص این هواداران هم هستم اما عده ای بر اساس منافع برخی کاملا تماشاگرنمایی را اجابت می کنند و از همان ابتدای بازی سعی می کنند برای رسیدن به هدف خود تیم را زیر فشار قرار دهند تا مس نتیجه نگیرد و آن ها به هدفشان برسند غافل از اینکه با این کار کل یک استان را تحت تاثیر قرار می دهند.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان گفت: آغاز لیگ دسته یک تیم فوتبال مس کرمان را ضعیف می دیدند و امروز که دیدند تیم ضعیف بسته نشده است، علیه باشگاه شعار می دهند. باید برخی افراد با زبان فوتبالی صحبت کنند نه اینکه با فشار روانی تیم را تخریب کنند و باید بدانند فشار روانی از داخل خانه تیم را به شدت عقب می اندازد.

وی افزود: شعارهای تماشاگر نماها در ورزشگاه خانگی زانوهای بازیکنان را می لرزاند و اجازه تمرکز را از هر تیمی در خانه اش می گیرد. مس کرمان در تمرینات به مراتب بهتر از بازی های رسمی گل می زند و علت آن دقیقا به همین فشارها برمی گردد.

نخعی عنوان کرد: لیستی که در ابتدای فصل کادر فنی به باشگاه مس کرمان داد، این باشگاه با تمام قدرت بازیکنان مورد نیاز را برای موفقیت تیم در اختیار گرفته است. ممکن است برخی بازیکنان برای آمدن به مس رقمی فراتر از حد انتظار بخواهند که در این صورت من مانع حضور آن ها در تیم مس می شوم.

وی با بیان اینکه تماشاگرانی که در آغاز بازی بازیکن حریف را زیر سوال می برند آبروی شهری را می برند گفت: نیمه دوم چهره برنده را نداشتیم و پس از شعارها و پارچه نوشته ها علیه باشگاه مس کرمان با کمک خدا پیروز این میدان شدیم.

نخعی با بیان اینکه این افراد مدت هاست که به دنبال ضربه زدن به تیم فوتبال مس و باشگاه هستند و از همین رو لازم باشد اسامی آن ها را علنا مطرح خواهیم کرد تا این رویه ادامه پیدا نکند.

سرمربی تیم فوتبال مس کرمان با بیان اینکه رضا حیدری از ناحیه زانو مصدوم است و با درد این بازی را ادامه داد افزود: چندین موقعیت مسلم گلزنی را در نیمه نخست این دیدار از دست دادیم و در دقایقی از بازی شانس با تیم ما بود که گل نخوردیم.

وی اظهار کرد: از سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز که در آلمان بازی کرده بعید است بگوید تیم بزرگ مس کرمان دنبال جادوگری است. دو توپ ما به تیر دروازه ی آن ها خورد آیا درست است که من در توجیه از دست رفتن این موقعیت ها تیم ماشین سازی را به جادوگری متهم کنم؟! نباید این صحبت های غیر فوتبالی را مطرح کنیم و مایه خجالت شویم.

نخعی گفت: پس از گلی که روی یک ارسال در مسجد سلیمان خوردیم روی ضربه ها و ارسال هوایی کار کردیم و باز هم روی ارسال های هوایی کار می کنیم.