خرید سکه کلکسیونی

تاریخ دریافت خبر:

جاذبه های گردشگری اتریش | در اتریش چه کار کنیم؟؟

اتریش در وسط اروپا قرار دارد و همیشه در میان وقایع تاریخی پر سر و صدا و درگیری های اشرافی بوده است. علاوه بر این، در محدوده کوهستانی آلپ قرار دارد، بنابراین بسیاری از مکان های زیبای طبیعت باشکوه را  به رخ می کشد. در این مطلب قصد داریم تا تعدادی از جاذبه های گردشگری اتریش را به شما معرفی کنیم، بنابراین در سفر به اتریش با همگردی همراه باشید.

جاذبه های گردشگری اتریش

از اسکی روی برف در مایرهافن لذت ببرید

اتریش میزبان چهارمین سال متوالی جشنواره آلپ های زیبا بود. جشنواره هفته ای که تعداد زیادی از هنرمندان، موسیقیدانان و دیگر رویدادها را شامل می شود. علاوه براین، دیدنی های شگفت انگیز، فرصت های اسکی و اسنوبرد که جوانان اروپایی را جذب می کند. مسابقه “Ride & Seek” این اجازه را به تماشاگران می دهد که ورزشکاران حرفه ای را ببینند که شیرین کاری های خطرناکشان را در برف نشان می دهند. در میان موسیقی و رویدادها، گردشگران می توانند از منطقه اسکی Mayrhofen لذت ببرند و وقت خود را در این شیب های بزرگ بگذرانند. این جشنواره در آوریل برگزار می شود.

اسکی روی برف در اتریش

بازدید از اینسبراک

پایتخت Tirol در دره Inn قرار گرفته است. این شهر تاریخی با کوه های بلند احاطه شده که یک مکان بسیار جذاب ورزشی است. این شهر حتی میزبان تعدادی از المپیک های زمستانی بوده. امروزه بازدیدکنندگان می توانند آثار و ساختمان های تاریخی زیادی را پیدا کنند. پس از آن همه Innsbruck همواره در میان تلاطم های تاریخی بوده است. می توان معماری تاریخی، موزه ها و زندگی پرجنب و جوش شهری و همچنین طبیعت دست نخورده و استراحت گاهی با کیفیتی جهانی را پیدا کرد. Innsbruck مقصدی عالی برای تعطیلات برای کسانی است که در سفر به اتریش، تمایل به کاوش، اکتشاف و یادگیری و لذت بردن از هوای آزاد دارند.

اینسبراک اتریش

به کتابخانه ادمونت ابی بروید

صومعه Benedictine یک اثر معماری فوق العاده و از جاذبه های گردشگری اتریش محسوب می شود، با مناظر زیبا محصور شده است. این کتابخانه در قرن 18 ام ساخته شده و  بزرگ ترین کتابخانه رهبانی در جهان است. سقف و گنبدها با نقاشی های دیواری تزیین شده اند، نور به وسیله ی طلا منعکس می شود ، بنابراین یک اثر غافلگیر کننده را می سازد. تمام این مجموعه ارزش دیدن را دارد، با این کتابخانه ی عجیب غریب، یکی از مکان های حیرت انگیز در جهان است.

کتابخانه ادمونت ابی

به هاکی زمستانی در Eisriesenwelt بروید

با طول 42 کیلومتر، بزرگ ترین غار یخ در جهان است. این غار مورد علاقه گردشگران و از جذاب ترین جاذبه های گردشگری اتریش است که مکان های بسیار حیرت انگیزی را گرد هم آورده. تور های راهنما، اطلاعاتی مربوط به نحوه ساخت آن ارائه می دهند. سفر از سالزبورگ به این غار نیز بسیار جالب است. یکی از مهم ترین غارهای یخی در جهان و در عین حال به راحتی در دسترس است و به هر کسی این اجازه را می دهد که آن را مورد کاوش قرار دهد و شگفت زده شود.

هاکی زمستانی در اتریش

اسکی در  آرلبرگ

بسیاری از استراحتگاه های اسکی مشهور در این منطقه قرار دارند. این مهد اسکی در آلپ است، چون Hannes Schneider یک مدرسه اسکی باز کرده که تکنیک های اسکی را تغییری اساسی داده است. علاوه بر این تراموای برقی مورد استفاده در اولین زمستان، در St. Anton - یکی از پنج روستای Arlberg که شامل استراحتگاه اسکی است، ساخته شده. هم حرفه ای ها و هم تازه کارها Arlberg را دوست دارند. باشگاه اسکی Arlberg یکی از قدیمی ترین باشگاه های اسکی در جهان است که اعضای آن شامل قهرمانان المپیک و جهان هستند. این مکان، مسیرهای فوق العاده، لوازم و خدمات بی عیب و نقصی را ارائه می دهد.

اسکی در آرلبرگ اتریش

دریاچه Schlegeis را ببینید

دره Zillertal در Tyrol مکانی قابل توجه پر از دریاچه است که در سفر به اتریش نباید دیدنش را از دست بدهید. Schlegeis و چهارتای دیگر، دریاچه های مصنوعی هستند که با کوه ها احاطه شده اند و منظره ی زیبایی را خلق می کنند. کوه نوردی و هاکی از مشهورترین فعالیت ها در این منطقه هستند. جاده Schlegeis Alpine،  که 13.3کیلومتر طول دارد و از یک کیلومتر بالاتر از سطح دریا شروع می شود، بسیاری از پیچ خوردگی ها و چرخش ها از طریق مکان های حیرت انگیز و چهار تونل سنگی طبیعی آن انجام می شود.

دریاچه های اتریش

آخر هفته ای رمانتیک را در هالشتات داشته باشید

روستای idyllic که در ساحل دریاچه Hallstätter واقع شده، تاریخی بسیار طولانی دارد که به هزاران سال پیش بر می گردد. گردشگران می توانند تاریخ آن را در موزه Hallstatt در اتریش بیاموزند. این روستا در زمستان، اسکی بازان و اسنوکرانی را جذب می کند که برای لذت بردن از برف و کوه ها می آیند. معدن نمک و برج آن، چشم اندازی وسیع و زیبا را آشکار کرده که برای سفر یک روزه سرگرم کننده، برای خانواده ها پیشنهاد می شود. این روستای زیبا مقداری شگفتی از تمام فعالیت های سال از ورزش های زمستانی تا هاکی، دوچرخه سواری و شنا در دریاچه در تابستان را در خود دارد. در سفر به اتریش، بازدید از این روستا را از دست ندهید.

هالشتات اتریش

از سالزبورگ دیدن کنید

این شهر تاریخی انواع رویداد های فرهنگی و مکان های مختلف و همچنین معماری های تاریخی فراوان بزرگی را ارائه می دهد. سالزبورگ در محدوده آلپ قرار دارد و همیشه یکی از مهم ترین جاذبه های گردشگری اتریش بوده است. این شهر همچنین به دلیل اینکه محل تولد موتزارت مشهور است، همیشه مرکز فرهنگی بوده. تورهای مختلفی در اطراف شهر وجود دارند که آثار و معماری های تاریخی فراوانی را به رخ می کشند و البته تورهای خاص "صدای موسیقی" نیز وجود دارند که در اطراف مکان های فیلمبرداری قرار دارند.

سالزبورگ اتریش

صعود به Grossglockner

بلندترین قله در این کشور، بخشی از محدوده آلپ است که ارتفاعی برابر 3798 متر (12461 فوت) دارد. ویژگی جالب و منحصر به فرد این قله، هرمی شکل بودن آن است که در واقع از دو قله ساخته شده. جاده مرتفع Alpine از این قله عبور می کند که از نظر Franz-Josefs-Höhe بهترین مسیر است و هر ساله یک میلیون گردشگر را جذب می کند.

کوه گراسگلاکنر اتریش

به وین بروید

وین، بزرگترین شهر و پایتخت اسپانیاست که باید ببینید. این میراث تاریخی بزرگ هر ساله تقریبا 4 میلیون گردشگر را جذب می کند. فراوانی موزه ها، سالن های موسیقی، رویداد ها و معماری عالی از جمله مشهورترین جاذبه های گردشگری است. در ضمن، رستوران ها و کافه ها که صدها سال قدمت دارند، از مهمانان خود بعد از یک روز مهیج در شهر استقبال می کنند.

وین اتریش