خرید کتاب سکه طلا

تاریخ دریافت خبر:
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان از اجرای فاز دوم احداث شبکه روشنایی و بهسازی بخشی از خیابان‌های فاز دوم شهرک صنعتی شماره 2 اهواز خبر داد.

اخلاق محمدیان اظهار کرد: روشنایی شهرک‌های صنعتی از اهمیت بسیار بالایی از منظر صیانت و حراست از واحدهای مستقر در این شهرک‌ها برخوردار است و در این راستا در شهرک صنعتی شماره 2 اهواز فاز نخست شبکه روشنایی اجرایی شد.

وی با بیان این‌که بحث روشنایی در زمینه امنیت در سطح شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان بسیار موثر است، افزود: در این شهرک فاز نخست احداث شبکه روشنایی اجرا شده است و در سال جاری نیز فاز دوم این پروژه با اعتبار یک میلیارد و 940 میلیون ریال از محل منابع داخلی و استانی در حال اجرا است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان با اشاره به تشدید آلودگی هوا در برخی از فصول سال و نقش فضای سبز در کاهش آلاینده‌ها، تصریح کرد: فاز دوم عملیات تکمیل فضای سبز بلوار اصلی و خیابان‌های اطراف شهرک صنعتی شماره 2 اهواز با اعتبار یک میلیارد و 760 میلیون ریال نیز در دست اقدام است.

محمدیان عنوان کرد: در سال جاری پروژه‌های عمرانی مناسبی در شهرک صنعتی شماره 2 اهواز اجرایی شده و یا در حال اجرا است که در این زمینه می‌توان به تعمیر اساسی لیفت پمپاژ فاز اول اشاره کرد. همچنین تعمیر اساسی و راه‌اندازی ایستگاه پمپاژ آبرسانی فاز دوم، به صورت 100 درصد اجرایی شد تا از بروز مشکل نوسان در فشار آب برای واحدهای مستقر در این شهرک جلوگیری شود.