ایران آنتیک

آغاز فعالیت های کمیته قرآن ستاد مرکزی دهه فجر با تدوین آیین نامه جدید

تاریخ دریافت خبر:
خبرگزاری شبستان با اشاره به آغاز فعالیت های این کمیته گفت: سازمان دارالقرآن در ستاد مرکزی دهه فجر مسئولیت کمیته قرآن را دارد و در آستانه سی و نهمین سالگرد انقلاب اسلامی فعالیت های خود را آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه در این راستا آیین نامه این کمیته با رویکرد جدید جمع بندی و تدوین شده است، خاطرنشان کرد: در آیین نامه جدید سعی کرده ایم برنامه ها تخصصی تر و با محتوا و کیفیت بهتری نسبت به سال قبل برگزار شود.

آقامحمدی با بیان اینکه این آیین نامه بعد از تایید رئیس کمیته قرآن به استان ها ابلاغ می شود، اظهار کرد: در این راستا به خاطر اینکه تصمیم گیری محکم و منسجم داشته باشیم با هماهنگی ستاد مرکزی دهه فجر جلسه ای را با حضور زارع، رئیس ستاد مرکزی دهه فجر و دیگر اعضا خواهیم داشت.

دبیر کمیته قرآن ستاد اجرایی دهه فجر با بیان اینکه این جلسه عصر چهارشنبه 24 آبان ماه در سازمان دارالقرآن برگزار خواهد شد، تصریح کرد: در این جلسه گزارشی از فعالیت های دوره های گذشته ارائه خواهیم کرد و با توجه به نظرات اعضا به جمع بندی برنامه های قرآنی دهه فجر خواهیم رسید.

وی گفت: با توجه به اینکه برخی برنامه های سال گذشته بازتاب خوبی داشت و با کیفیت خوبی برگزار شد، مانند مراسم تکریم چهره های قرآنی، تجدید میثاق قرآنیان با آرمان های امام خمینی (ره) و برگزاری محافل قرآنی، سعی خواهیم کرد برنامه های منسجم و کاربردی تری به نسبت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی برگزار کنیم تا فضای خوبی در حوزه قرآن در این دهه ایجاد شود.

پایان پیام/345
ضمیمه :