خرید سکه کلکسیونی

ادوبی کانکت (Adobe Connect) ابزاری حرفه‌ای برای آموزش مجازی آنلاین و وبینار

تاریخ دریافت خبر:

، مشهد، : نرم افزارهای تخصصی به عنوان یکی از مهم‌ترین دستاوردهای توسعه‌ی تکنولوژی، امروزه به ابزارهایی حیاتی برای برگزاری دوره‌های آموزش مجازی آنلاین و وبینارها تبدیل شده‌اند. در این نرم افزارها محیط یک کلاس زنده و کاملاً آنلاین با حضور اساتید و دانشجویان و ملزومات آموزشی برای آنها پیاده سازی شده است.

ادوبی کانکت (Adobe Connect) ابزاری حرفه ای برای آموزش مجازی آنلاین و وبینار
ادوبی کانکت (Adobe Connect) حرفه ای ترین ابزار آموزش مجازی و برگزاری کلاس های آموزشی آنلاین

ایزی وبینار به عنوان ارائه دهنده لایسنس های ادوبی کانکت (Adobe Connect) در کشور ، سعی نموده است تا با پلن های متنوع خود ، نیازهای مختلف متقاضیان این سرویس ارزشمند در کشور را به بهترین شکل پوشش دهد.

به گزارش اخبار رسمی به نقل از گروه فناوری اطلاعات پرنیا؛ یکی از معروف ترین و پرکاربردترین نرم افزارهای آموزش مجازی و وبینار ، ادوبی کانکت (Adobe Connect) است که امروز در اکثر مراکز دانشگاهی کشور، سازمان ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

از جمله امکانات این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • امکان حضور چند نفر به طور هم زمان در جلسه، به همراه صدا و تصویر زنده

  • امکان به اشتراک گذاری فایل برای حاضرین

  • امکان چت آنلاین بین اعضای حاضر

  • ارسال پیام خصوصی بین اعضای حاضر در وبینار

  • تخته وایت بورد با قابلیت استفاده از قلم نوری

  • امکان به اشتراک گذاری Desktop حاضرین

  • امکان سطح بندی و اعمال کنترل قابلیت ها برای اعضا

  • امکان ضبط کردن جلسات و استفاده از فایل آنها به صورت آفلاین

  • امکان برگزاری نظرسنجی و گرفتن آزمون به همراه مشاهده نتایج

  • کنترل کیفیت برگزاری جلسه آنلاین به طور هوشمند بر اساس سرعت اینترنت کاربران

ایزی وبینار (Easy Webinar)، به عنوان زیر مجموعه ای از گروه فناوری اطلاعات پرنیا ، با هدف مشارکت در آموزش های مجازی و ارتقاء سطح علمی آحاد جامعه، در سال ۱۳۹۵ فعالیت خود در زمینه ی ارائه ی بسترهای نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز برای برگزاری وب کنفرانس ها (وبینار) و کلاس های مجازی آنلاین بر پایه نرم افزار ادوب کانکت را آغاز نمود.

کلاس های آموزشی ایجاد شده از طریق این بستر، به عنوان یک ابزار مکمل برای دوره های آموزش مجازی آفلاین که از طریق نرم افزارهای Learning Management System یا در اصطلاح LMS نظیر Moodle ارائه می شوند، باعث ایجاد حس بهتر و درک بیشتر از مطالب ارائه شده به مخاطبین خواهد شد. همچنین مشارکت همزمان دانشجویان در کلاس و امکان پرسش و پاسخ زنده در این محیط به افزایش کیفیت آموزش کمک شایانی خواهد کرد.

با توجه به تنوع نیازهای مراکز آموزشی مختلف، ایزی وبینار سعی کرده است تا پلن های متنوعی از نرم افزار ادوب کانکت را برای استفاده متقاضیان ارائه کند و علاوه بر ایجاد بستر نرم افزاری برای برگزاری این دوره های آموزش مجازی، سخت افزارها و سرورهای مناسب راه اندازی این خدمات را نیز به مشتریان خود ارائه می کند.

برای کسب اطلاع بیشتر در خصوص سرویس ایزی وبینار ، از وب سایت www.easywebinar.ir بازدید کنید.

### پایان خبر رسمی