خرید سکه کلکسیونی

تاریخ دریافت خبر:
واکنش دوربین سلفی پیکسل 2 گوگل به نور LED، چالش جدیدی است که برای شرکت گوگل به وجود آمده است.

به گزارش بولتن نیوز، پس از اینکه دو گوشی هوشمند Pixel 2 و Pixel 2 XL شرکت اپل عرضه شد، مشکلات و باگ های نرم افزاری بسیاری به همراه داشت که بیشتر این مشکلات شامل صفحه نمایش این دو نسخه می شد. پس از ایجاد این مشکلات و باگ ها شرکت گوگل توانست با ارائه آپدیت هایی تا حد ممکن مشکلات را کاهش دهد.

اما درست زمانی که خیال گوگل از مشکلات و باگ های نرم افزاری صفحه نمایش دو گوشی Pixel 2 و Pixel 2 XL راحت شد، گزارش هایی مبنی بر وجود باگ در دوربین سلفی این گوشی ها گزارش شده و گویا پرچمدار شرکت گوگل با چالشی جدید مواجه شده است.

بر اساس این گزارش ها دوربین سلفی گوشی های Pixel 2 و Pixel 2 XL واکنش شدیدی نسبت نور LED نشان می دهند. زمانی که دوریبن در مواجه با نور LED قرار می گیرد خط های بزرگی بر روی آن پدیدار می شود به گونه ای که کاربر احساس می کند نویز شدیدی در حال آسیب زدن به گوشی است.

با توجه به اینکه دو گوشی Pixel 2 و Pixel 2 XL به خاطر دوربین قدرتمند سلفی خود بسیار مورد اقبال مخاطبان قرار گرفتند، به وجود آمدن این مشکل چندان قابل توجیه نیست و بسیاری از کاربران گوشی های Pixel 2 و Pixel 2 XL را خشمگین کرده است. با این حساب باید منتظر ماند و دید که آیا گوگل می تواند هرچه سریعتر مشکل به وجود آمده را رفع کند یا خیر.