خرید کتاب سکه طلا

با دیوید بکهام پا به توپ شوید + عکس

تاریخ دریافت خبر:
زندگی امروزی آنقدر پرفشار و پراسترس شده که حتی ساده ترین کارها هم در آدمی تنش و تشویش به وجود می آورند. در این بین همه ما احتیاج به فضایی برای خودمان داریم که از دغدغه ها دور شویم و برای حتی چند دقیقه هم که شده به مشکلات فکر نکنیم. بیایید این فضا را حباب آرامش بنامیم. حباب آرامش هر کس مطابق با علایقش شکل می گیرد. برخی پیاده روی در پارک را ترجیح می دهند و برخی با چند صفحه کتاب خواندن راضی می شوند. اما من، شما و بسیاری از گیک های دیگر، دنیای جذاب بازی ها را به حباب آرامشمان می آوریم. با شخصیت های رنگارنگ بازی ها همراه می شویم و ذهن خود را درگیر مراحلی نفس گیر می کنیم.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیجیاتو، ما قدر یک بازی خوب را می دانیم، چون مطمئن هستیم که به کمک آن، حباب آرامش می تواند رنگ و بویی بهتر به خود گیرد. اگر شما هم مثل ما به دنبال نقش و نگاری تازه برای حباب خود هستید، در ادامه مطلب با دیجیاتو و هفت سنگ همراه شوید تا شما را با جدید ترین و بهترین بازی های هفته آشنا کنیم.

PES 2018

ناشر: KONAMI
قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
پلتفرم: iOS و اندروید [لینک کمکی]
بازی آنلاین است

انگار کونامی می خواهد تا بازار بازی های فوتبال اسمارت فون ها را به چنگ خود در بیاورد. هفته پیش آن ها بازی کارتی PES Card Collection را منتشر کردند و حالا شاهد عرضه PES 2018 روی تلفن های هوشمند هستیم. عنوانی که نسبت به نسخه گذشته یک تفاوت خیلی بزرگ دارد؛ می توانید با یکی از معروف ترین فوتبالیست های انگلیسی یعنی دیوید بکهام نیز پا به توپ شوید.
کونامی گفته که در آینده فوتبالیست های قدیمی بیشتری به نسخه موبایل PES 2018 اضافه می شود.

جدا از این ویژگی جالب، بازی مود جدیدی با نام Friend دارد که با آن می توانید با دوستان تان به صورت آنلاین مسابقه دهید. بخشی که نبودش در نسخه موبایل PES 2017 به خوبی احساس می شد. البته همانند گذشته قابلیت رقابت با دوستان تان به کمک بلوتوث را هم دارید. کونامی وعده داده که در PES 2018 گیم پلی پیچیده تر شده و بازی از لحاظ گرافیک و صداگذاری نیز بهبودهایی نسبت به گذشته داشته باشد.