خرید کتاب سکه طلا

آیا چک 800 میلیونی مانع انتقال حنیف عمران زاده به سیاه جامگان می‌شود؟!

تاریخ دریافت خبر: دیدگاه بینندگان
آیا چک 800 میلیونی مانع انتقال حنیف عمران زاده به سیاه جامگان می‌شود؟! خبر توافق نهایی حنیف عمران زاده مدافع اسبق خونه به خونه بابل، تیتر اول روزنامه‌های مطرح کشور شد. به گزارش ،

درحالی که حنیف عمران زاده با باشگاه لیگ برتری سیاه جامگان مشهد به توافقات نهایی دست یافته است و همه چیز برای عقد قرارداد وی آماده شده است، منابع آگاه خبر می دهند که وی نمی تواند با مشکی پوشان مشهدی قراردادی امضا کند.

یکی از اطرافیان باشگاه خونه به خونه مازندران که نخواست نامش فاش شود، با مطلع کردن "فرتاک ورزشی" در این خصوص به خبرنگار فرتاک ورزشی گفت: زمانی که حنیف عمران زاده مدافع فصل گذشته خونه به خونه در این تیم حضور داشت، چکی به مبلغ 800 میلیون ریال به نام پدر وی کشیده شد و وی نیز پشت چک را امضا نمود.

این منبع آگاه در ادامه افزود: باشگاه خونه به خونه در این زمینه حکم دارد و تا زمانی که حنیف عمران زاده چک را پاس نکند، نمی تواند به تیم دیگری ملحق شود.

گویا یکی از دلایلی که حنیف عمران زاده نتوانست در نیم فصل اول، در لیگ برتر و یا لیگ یک توپ بزند، همین موضوع بوده است. باید منتظر ماند و دید که آیا این چک 80 میلیونی می تواند مانع لیگ برتری شدن مجدا عمران زاده شود یا خیر!

انتهای پیام/

نظرات (0)

هنوز نظری نیامده ، شما اولین باشید

ارسال نظر

* اطلاعات مورد نیاز
1000