خرید سکه کلکسیونی

فیس آی دی (Face ID) واقعا ایمن نیست! فریب خوردن آیفون 10 مادر توسط پسر

تاریخ دریافت خبر: دیدگاه بینندگان

فیس آی دی (Face ID) راهکار جدید امنیتی آیفون های 2017 است که حرف و حدیث های زیادی پیرامون آن به وجود آمده است. تا کنون نمونه هایی از عدم توانایی تامین امنیت آیفون 10 (iPhone X) توسط فیس آی دی (Face ID) را دیده ایم. این موارد در مقابل یک ماسک و صورت مشابه دوقلوها بوده است. حالا اما یکی از بدترین فریب خوردن های فیس آی (Face ID) که سبب نگرانی بیشتر می شود را با هم خواهیم دید، در ادامه با ترنجی همراه باشید.

ویدیوی کوتاهی که می بینید روایت داستان باز شدن قفل آیفون 10 (iPhone X) مادر توسط چهره پسر 10 ساله اش است. هر چند این دو شخص صورتی شبیه به هم دارند اما … آ … صبر کنید! اکثر ما شبیه پدر و مادر خود هستیم، آیا قرار است که فیس آی دی (Face ID)‌ آیفون 10 پدر و مادرها توسط فرزندان آن ها فریب بخورد؟ اجازه بدهید بیشتر به این جنبه بپردازیم که Apple Pay حالا با فیس آی دی کار می کند و این یعنی … بله، حدس شما درست است!

اگر به ویدیو دقت کنید، فاصله مورد نیاز برای باز شدن Face ID تا حدی مشخص است که برای بزرگسالان می تواند بیشتر باشد،‌ چرا که پرتوهای اینفرارد تابیده شده به صورت بتواند تمام صورت را پوشش دهد. حالا با نزدیک تر گرفتن آیفون 10 توسط پسر و شباهت ظاهری این دو فرد، می توان گفت فیس آی دی فریب خورده است.

اپل مدعی است شانس فریب خوردن فیس آی دی (Face ID) یک در میلیون است اما با این شرایط شاید باید گفت فقط از رمز عددی استفاده کنید! نظر شما چیست؟

phonearena

نظرات (0)

هنوز نظری نیامده ، شما اولین باشید

ارسال نظر

* اطلاعات مورد نیاز
1000