خرید کتاب سکه طلا

تاریخ دریافت خبر:
رونمایی از محتوای آموزشی و کاربردی (3)محتواهای تولیدی حوزه معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، با حضور معاون وزیر آموزش و پرورش در همایش کشوری آموزش ابتدایی، رونمایی شد.

به گزارش خبرنگار صاحب‌نیوز، در گردهمایی معاونان آموزش ابتدایی و مدیران مدارس پیش‌دبستانی و دوره‌ی اول سراسر کشور به میزبانی استان اصفهان با حضور رضوان حکیم زاده، معاون وزیر آموزش و پرورش از تولیدات حوزه معاونت آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان رونمایی شد.

محتوای تولیدشده، با عنوان «نقشه محتوایی و مفهومی ریاضی دوره اول و دوم ابتدایی» اولین کتاب رونمایی شده با اهداف توانمندسازی و بهسازی نیروی انسانی، پشتیبانی از یک آموزش مؤثر و پایدار در کلاس‌های درس با تأکید بر پیش دانسته‌های معلمان ریاضی شش‌پایه تحصیلی دوره ابتدایی و تحکیم زنجیره‌ای از مفاهیم ریاضی در قالب ارتباط طولی و عرضی باهدف تقویت رشد حرفه‌ای معلمان، بود.

محتوای تولیدشده با عنوان «سبک زندگی و آداب شهروندی» دومین محتوای رونمایی شده در این مراسم بود که اهداف دست‌یابی به هدف کلان در سند تحول بنیادین در رعایت حقوق و مسئولیت‌های اجتماعی، ایجاد رفتارهای پسندیده یک شهروند و در راستای آموزش مهارت‌های زندگی (کرامت)،‌ برداشتن گامی محکم و استوار در جهت شروع و ماندگاری رفتارها، باورها،‌ نگرش‌های متعالی در دانش آموزان و تربیت فرزندانی با ایده‌ی یک شهروند کامل در جامعه را دنبال می‌کند.

محتوای تولیدشده با عنوان «طرح آداب و مهارت‌های زندگی اسلامی» باهدف زمینه‌سازی برای رشد فضایل اخلاقی و تقویت بینش و مهارت دانش آموزان، افزایش توانایی‌های زبانی، اجتماعی و گفتگوی عقلانی و اخلاقی و درک شرایط دیگران، هماهنگ‌سازی فرایند یاددهی-یادگیری با نظام اعتقادی،‌ارزشی، اخلاقی و فرهنگی جامعه، نهادینه کردن مهارت‌های زندگی در شریان تعلیم و تربیت و تسهیل فرایندهای یادگیری طرح کرامت و ارتباط آن با دروس کتب درسی سومین محتوای رونمایی شده بود.

محتوای تولیدشده با عنوان «همراه معلم»(راهبردهای آموزشی درس علوم تجربی) چهارمین محتوای رونمایی شد در این مراسم با اهداف ایجادی پیوندی مستحکم بین مفاهیم و اهداف درس علوم با محیط پیرامون، تحقق اهداف آموزشی، تعمیق یادگیری، گسترش میدان اندیشه و عمل،‌ تقویت مهارت دست ورزی و لزوم دسترسی آسان،‌کامل و جامع آموزگاران به مجموعه‌هایی مدون در رابطه با وسایل آموزشی درس علوم، بود.

«نرم‌افزار کاوشیار» که افزایش سرعت در شناسایی دانش آموزان ثبت‌شده در سامانه سناد با توجه به اسامی دریافتی از وزارت آموزش و پرورش و نرم‌افزار کاربردی موبایلی فیلم‌های آموزشی و روش‌های تدریس به‌منظور استفاده معلمان از فیلم‌های آموزشی بر روی تلفن همراه هوشمند از دیگر موارد رونمایی شده در این مراسم بود.

انتهای پیام/ پ