خرید سکه کلکسیونی

اکثر زلزله زدگان غرب کشور در بیمارستان میلاد پذیرش شده اند

تاریخ دریافت خبر:
اکثر زلزله زدگان غرب کشور در بیمارستان میلاد پذیرش شده اند

مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران اظهار کرد: اکثر زلزله زدگان در بیمارستان میلاد پذیرش شده اند، اما ۱۰ مرکز تامین اجتماعی نیز تا اطلاع ثانوی در آماده باش هستند.

به گزارش مرور نیوز، محمد تقی خسروانی مقدم مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران در خصوص اعزام تیم جراح اعصاب به کرمانشاه گفت:به دنبال زلزله کرمانشاه و با توجه به نیاز و درخواست مسئولان استان، یک تیم جراح اعصاب به مناطق زلزله زده اعزام شد.

وی در ادامه افزود: در صورتی که نیاز بیشتر به متخصص و پزشک باشد این آمادگی را داریم که تیم جراح را در هر تخصصی به مناطق زلزله زده اعزام کنیم.

مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران بیان کرد: با توجه به فراخوانی که برای جمع آوری ۵ قلم از جمله چادر، آب معدنی، کنسرو، خرما و پتو برای استان کرمانشاه دادیم از پایان وقت امروز تمام اقلام جمع آوری شده به مناطق زلزله زده ارسال خواهد شد.

خسروانی مقدم بیان کرد: اکثر پذیرش زلزله زدگان در بیمارستان میلاد بوده است و این در حالی است که علاوه بر این بیمارستان، ۱۰ مرکز تامین اجتماعی نیز در حالت آماده باش تا اطلاع ثانوی به سر می برند.

مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران در پایان گفت: تمامی مراکز درمانی ما به صورت رایگان به زلزله زدگان خدمات رسانی می کنند.

عضویت در کانال تلگرامی مرور نیوز