خرید کتاب سکه طلا

راه‌اندازی میکروتیک در چه سازمان‌هایی حتماً باید انجام شده باشد؟

تاریخ دریافت خبر:
ایتنا – در این مقاله با ویژگی ها و امکانات راه اندازی میکروتیک آشنا می‎شوید و شناخت کافی از نیازهای شرکت‎ها ، مراکز و اصناف نسبت به تجهیزات میکروتیک پیدا خواهید کرد. همچنین به صاحبان مشاغل کمک خواهیم کرد با توجه به اهداف خود از خدمات میکروتیک بهره‎مند گردند.
راه‌اندازی میکروتیک در چه سازمان‌هایی حتماً باید انجام شده باشد؟
به گزارش ایتنا به نقل از واحد

اتصال شعب با خدمات میکروتیک
یکی دیگر از مواردی که راه اندازی میکروتیک در آن بسیار کاربرد دارد، شرکت ها و سازمان هایی می باشد که دارای تعدادی شعبه در سطح شهر و یا کشور هستند. اینگونه شرکت ها با استفاده از راهکارهای تونل و ایجاد شبکه خصوصی مجازی (vpn) در هنگام راه اندازی میکروتیک، می توانند از یک شبکه بسیار ایمن و خصوصی به منظور متصل کردن شعب برخوردار باشند. بانک ها، صندوق های قرض الحسنه و موسسه های مالی اعتباری نیز می توانند با راه اندازی میکروتیک شعبه های مختلف خود را یکدیگر وصل کنند و در بستری بسیار مطمئن، به تبادل اطلاعات بپردازند.

راه اندازی hotspot میکروتیک در ساختمانها
راه اندازی میکروتیک محدود به شرکت ها و سازمان ها نمی شود بلکه ویژگی ها و امکانات بسیار بالای آن موجب شده که طیف وسیعی از کسب و کارهای جامعه از آن استقبال کنند. بسیاری از مراکز و صنف های مختلف به منظور تأمین رفاه و افزایش رضایتمندی مشتریان و کاربران خود، اقدام به اشتراک گذاری اینترنت بی‎سیم در محل های تعیین شده می کنند. برای مثال رستوران ها و کافی‎شاپ ها با راه اندازی hotspot میکروتیک می توانند اینترنت wifi با سرعت و حجم محدود شده ای را به به طور رایگان به مشتریان خود اشتراک بگذارند و اسباب رضایت آنها را فراهم کنند. دانشگاه ها و مراکز علمی پژوهشی نیز با استفاده از راه اندازی میکروتیک می توانند از پهنای باند مدیریت شده ای در شبکه برخوردار باشند و ترافیک اینترنت تحت کنترل را به دانشجویان و کاربران خود ارائه کنند. مدیران ساختمان‎های مسکونی و پاساژهای تجاری نیز با کمترین هزینه و با استفاده از قابلیت هات اسپات میکروتیک قادر خواهند بود اینترنت وایرلس را با تحت نظارت و کنترل کامل پهنای باند آن برای ساکنان ساختمان تأمین کنند.

کمترین هزینه برای بیشترین امکانات
شرکت ها، اصناف و حتی کاربران خانگی با راه اندازی میکروتیک از طریق شرکت های ارائه کننده خدمات میکروتیک، می توانند پهنای باند و ترافیک اینترنت را تحت مدیریت و کنترل کامل خود درآوردند و با صرف کمترین هزینه، بیشترین بازدهی و بهره وری از اینترنت و شبکه های کامپیوتری خود داشته باشند. سیستم عامل مورد استفاده در محصولات میکروتیک به دلیل برخورداری از رابط کاربری گرافیکی مناسب و آسان، این امکان را برای کارشناسان مهیا می کند که تنظیمات روتر میکروتیک را در کمترین زمان ممکن بتوانند انجام دهند. همچنین با مناسب بودن قیمت تجهیزات میکروتیک این فرصت برای شرکت ها و کسب و کارهای مختلف فراهم شده است که بتوانند استقبال خوبی از خدمات راه اندازی میکروتیک شرکت آریستک داشته باشند.

این مقاله توسط کارشناسان واحد راه اندازی میکروتیک شرکت آریستک آماده شده است و خوانندگان عزیز می‎توانند جهت مطالعه دیگر مقالات مرتبط با تجهیزات میکروتیک به وبسایت آریستک مراجعه کنند.