خرید سکه کلکسیونی

اظهار نظر جنجالی دیگری از دیگو مارادونا: می خواهم دوباره سرمربی آرژانتین شوم

تاریخ دریافت خبر:
آرژانتین-نیجریه - بازگشت دیگو مارادونا به تیم ملی آرژانتین

بازیکن افسانه ای آلبی سلسته خواسته دوباره سرمربی این تیم شود. 

طرفداری- دیشب نیجریه و آرژانتین در دیداری دوستانه به مصاف هم رفتند که راه راه پوشان آمریکای جنوبی، بازی دو بر صفر برده را با باخت 2 به 4 عوض کردند و الان دیگو مارادونا پیشنهاد داده دوباره هدایت کشورش را به عهده بگیرد. 

فرمانده تیم ملی آرژانتین در جریان قهرمانی سال 1986 آنها در جام جهانی، دیشب با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش، آمار سرمربیان تیم ملی از سال 1970 به بعد را مقایسه کرده که نشان می دهد عملکرد او نسبت به بقیه بهتر بوده است:

دیگو مارادونا- تیم ملی آرژانتین

دیگوی افسانه ای زیر این عکس نوشته است:

چه کسی بیشتر پیروز شده است؟ بیایید باهم فکر کنیم. به خاطر از دست رفتن پرستیژمان عصبانی نیستم، ولی بازیکنان مان نفراتی نیستند که به خاطر این باخت باید سرزنش شوند. می خواهم برگردم.

در عکسی که مارادونا منتشر کرده، او با کسب 18 برد و 6 باخت در 24 مسابقه، به 75 درصد برد رسیده است. این بازی ها شامل جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی هم می شود که آنها در مرحله یک چهارم نهایی با باخت سنگین صفر به 4 برابر آلمان، از دور بازی ها حذف شدند. 

جراردو مارتینو با کسب 74 درصد پیروزی از 29 بازی در رده دوم قرار دارد و اله هاندرو سابه یا، که آرژانتین را تا فینال جام جهانی برزیل رساند، با 72 درصد پیروزی در 41 بازی، سوم است. آلفیو باسیله و مارچلو بیلسا هم در رده ها بعدی قرار گرفته اند. 

گفتنی است خورخه سمپائولی در تیم ملی آرژانتین چندان موفق نبوده و آنها بعد از نمایش های نه چندان مورد قبول در مرحله مقدماتی جام جهانی، تنها در بازی آخر و به لطف درخشش لیونل مسی فوق العاده، توانستند به عنوان تیم سوم، جواز حضور در روسیه 2018 را کسب کنند.