ایران آنتیک

دانشجویان انقلابی آماده کمک رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه هستند

تاریخ دریافت خبر: دیدگاه بینندگان
انتظار می‌رود رؤسای سه قوه علی‌الخصوص رییس جمهور محترم با حضور در مناطق زلزله زده و ابراز همدردی و ارائه‌ی خدمت، دل مردمان مظلوم آن دیار را تسلی ببخشند. به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در پی وقوع زلزله ۷٫۲ ریشتری در استان کرمانشاه و جانباختن تعدادی از هموطنانمان، شورای مرکزی انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه زنجان بیانیه ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بار دیگر داغی بزرگ بر دل ملت عزیز ایران نشست. داغی از جنس داغ رودبار و بم و بار دیگر چشم امید همه، به مردانگی و غیرت این ملت بزرگ برای کاستن اندوهِ مردم صدمه دیده‌ی زلزله‌ی غرب کشور است.

اما در این میان لازم است خطاب به دو گروه مطالبی بیان شود:

گروه اول مسئولین کشوری و لشکری هستند که به فرمان رهبری و صد البته به حکم قانون، «باید» با همه‌ی توان و امکانات شبانه روزی برای رفع هرچه سریع‌تر مشکلات آسیب دیدگان و جلوگیری از خسارات بیشتر به این عزیزان وارد صحنه شوند. انتظار می‌رود رؤسای سه قوه علی‌الخصوص رییس جمهور محترم با حضور در مناطق زلزله زده و ابراز همدردی و ارائه‌ی خدمت، دل مردمان مظلوم آن دیار را تسلی ببخشند نه آن که همچون فاجعه‌ی زیست محیطی خوزستان، با حضور دیر هنگام و کیفر گناهِ مردم خواندنِ این حوادث، نمک به زخم مردم عزیز بپاشند.

گروه دوم لاشخورهای سیاسی هستند که از هر ماجرای ریز و درشت که مایه‌ی غم و اندوه یا شادی ملت است برای تخریب مخالف یا رقیب سیاسی خود و بزک کردن چهره‌ی پلید خویش استفاده می‌کنند و با شارلاتانیزم رسانه‌ای سعی در بهره‌برداری های پَست از ماجراهای گوناگون به نفع خویش دارند. خطاب به آن‌ها می‌گوییم مردم از این لجن پراکنی‌ها خسته‌اند و مثل شما مرفهین بی درد سر در آخور بیت المال ندارند که آروغ سر مستی شان تا به فلک برود و ما دانشجویان انقلابی برای حمایت از مردم مظلوم و مستضعف تا خشکاندن ریشه شما و اربابانتان از پا نخواهیم نشست ان شاءالله.

در پایان از تلاش و جهاد مخلصانه‌ی نیروهای سپاه و ارتش و سایر ارگان‌ها که از همان ساعات اولیه با لبیک به ندای رهبر فرزانه در خدمت رسانی کوشیدند صمیمانه سپاس گزاریم و اعلام می‌داریم ما دانشجویان انقلابی آماده‌ی هر نوع کمک و خدمت‌رسانی دوشادوش آن عزیزان هستیم.


نظرات (0)

هنوز نظری نیامده ، شما اولین باشید

ارسال نظر

* اطلاعات مورد نیاز
1000