خرید سکه کلکسیونی

تاریخ دریافت خبر:
DSC00864-1فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان، گفت: جمع‌آوری کمک‌های نقدی و اقلام ضروری نظیر پتو، چادر، کنسرو و داروهای ضروری در دستور کار این قرارگاه قرار دارد و در صورت اعلام نیاز استان حتی آمادگی اعزام نیرو به مناطق زلزله زده کرمانشاه را هم داریم.

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ حجت الله صفرپور، شامگاه سه‌شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: راه‌اندازی پایگاه سلامت در هر یک از حوزه‌های مقاومت،طرح ویزیت رایگان پزشک عمومی، آموزش فقه بازار برای صنف‌های مختلف شهرستان، جشن بزرگداشت هفته بسیج، پیاده‌روی خانوادگی و برگزاری جشنواره مالک اشتر از برنامه‌های هفته بسیج خواهد بود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان، با اشاره به جایگاه ویژه مادران در ترویج سبک زندگی اسلامی در خانواده‌ها خاطرنشان کرد: کارگاه‌های ویژه‌ای برای تقویت سبک زندگی اسلامی و مقابله با هجمه‌های فرهنگی در طول هفته بسیج برای بانوان برگزار خواهد شد.

وی محرومیت‌زدایی را یکی از دغدغه‌های اصلی بسیج در جامعه دانست و خاطرنشان کرد: گروه‌های جهادی بسیج هرساله با ارائه خدماتی نظیر راه‌اندازی پایگاه سلامت، کمک به تهیه جهیزیه، انجام فعالیت‌های عمرانی در مناطق موردنیاز و انجام بسیاری از کارهای فرهنگی را در قالب اردوهای جهادی در دستور کار خود قرار داده است.

صفرپور، پاسداری از انقلاب اسلامی و حفظ اصول و مبانی اسلامی جزء وظایف ذاتی سپاه پاسداران دانست و متذکر شد: بسیج در هر کجایی که انقلاب احساس نیاز بکند حضور خواهد یافت و هیچ‌گاه از آرمان‌های انقلاب دست نخواهد کشید.

وی ضمن انتقاد نسبت به روند فعالیت قرارگاه اقتصاد مقاومتی، متذکر شد: شهرستان لنجان در کنار 11 دانشگاه و مراکز آموزش عالی را که در خود جای داده است ،از داشتن صنایعی بزرگی نظیر صنایع دفاع و ذوب‌آهن نیز بهره‌مند‌است که ضرورت دارد قرارگاه اقتصاد مقاومتی شهرستان لنجان با تلاش مضاعف و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مراکز علمی و صنعتی به وظایف ذاتی خود عمل کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج لنجان از تدارک دیدن 16 جهیزیه برای خانواده‌های کم برخوردار شهرستان لنجان خبر داد و افزود: تصمیم ما بر این است تا با یاری خداوند این تعداد تسهیلات و تأمین جهیزیه را تا پایان سال 96 به ۳۲ فقره برسانیم.

وی حمایت از طرح‌های اقتصاد مقاومتی در جامعه را ضروری دانست و تشریح کرد: اعتباری بالغ‌بر دو میلیارد ریال در شش ماه نخست امسال به افراد واجد شرایط در شهرستان لنجان و برای احیاء اقتصاد مقاومتی در جامعه واگذارشده است.

فرمانده سپاه لنجان، تقابل با جبهه استکبار و ایستادگی و مقاومت در برابر زیاده‌خواهی‌های ابرقدرت‌ها را یکی اهداف سپاه پاسداران برشمرد و افزود: گردان‌های امام علی (ع)، امام حسین (ع) و گردان‌های بیت‌المقدس لنجان آمادگی کامل دارند تا در لحظه‌های نیاز و با تمام توان خود با جبهه استکبار مقابله کنند.

وی با اشاره به اهمیت حضور در فضای مجازی باهدف فعال کردن گروه‌ها و کانال‌های ارزشی یادآور شد: شرایط دسترسی ۱۳۱ رده مقاومت بسیج به شبکه اینترانت ملی فراهم‌شده است تا بتوانند به‌راحتی اخبار ملی و بین‌المللی را از طریق سیستم شباب پیگیری نمایند.

صفرپور در پایان از آماده شدن قرارگاهی برای حمایت از زلزله‌زدگان کرمانشاه خبر داد و خاطرنشان کرد: جمع‌آوری کمک‌های نقدی و اقلام ضروری نظیر پتو، چادر، کنسرو و داروهای ضروری در دستور کار این قرارگاه قرار دارد و در صورت اعلام نیاز استان حتی آمادگی اعزام نیرو به مناطق زلزله زده کرمانشاه را هم داریم.

انتهای پیام/صدای لنجان/ پ