ایران آنتیک

تاریخ دریافت خبر:
سرهنگ گل‌‌محمدزاده از آمادگی پایگاه‌‌های مقاومت و مساجد برای دریافت کمک‌‌های مردمی جهت ارسال به زلزله‌‌زدگان کرمانشاه خبر داد.

سرهنگ الیاس گل محمدزاده در گفت وگو با خبرنگار گروه اجتماعی آناج با اشاره به شروع جمع آوری کمک های مردمی در مساجد توسط پایگاه های مقاومت بسیج، ابراز داشت: از ساعات اولیه زلزله نواحی مقاومت و به تبع آن پایگاه های مقاومت و مساجد با دستور فرمانده سپاه عاشورا برای جمع اوری کمک های مردمی شروع به فعالیت کردند و تاکنون نیز کمک های خوبی جمع اوری شده است.

وی خاطرنشان ساخت: جهت تسریع در ارسال کمک ها، امکانات ترابری سپاه عاشورا پای کار آمده تا در کمترین زمان ممکن این کمک ها به زلزله زدگان عزیز کرمانشاهی ارسال شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه عاشورا با اشاره به نیازهای اساسی زلزله زدگان، تاکید کرد: پتو، لباس گرم، آب معدنی و مواد غذایی در راس نیازهای مردم مصیب دیده کرمانشاه قرار دارد و از مردم غیور آذربایجان درخواست داریم تلاش خودشان را برا تامین این نیازها متمرکز کنند.

انتهای پیام/


گزارش:

منبع خبر (آناج) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «آمادگی مساجد و پایگاه‌‌های مقاومت برای دریافت کمک‌‌های مردمی/ تسریع در ارسال کمک‌‌ها با استفاده از امکانات سپاه» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.