کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از "العهد"؛ "بنیامین نتانیاهو" نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جلسه خود با حزب "لیکود" در کنیست" پارلمان این رژیم گفت: "به واشنگتن و مسکو ابلاغ کرده ام که "اسرائیل" در سوریه و جنوب آن مطابق با نیازهای امنیتی خود فعالیت خواهد کرد."

به گزارش رسانه های رژیم صهیونیستی "نتانیاهو" در این جلسه گفته است: "این چیزی است که در گذشته انجام شده و در آینده نیز انجام خواهد شد."

نخست وزیر رژیم صهیونیستی افزود: "ما به امنیت "اسرائیل" اهمیت می دهیم و شما این را خوب می دانید. ما آن چاشنی مسئولیت و دوراندیشی قرار می دهیم."

بنیامین نتانیاهو در نشست عمومی کنست نیز که برای سوال از برگزار شده بود تأکید کرد که رژیم صهیونیستی در کنار کشورهایی که از آنها با عنوان کشورهای باصطلاح "میانه روی عربی" یاد کرد، در مقابله با خطر به زعم او "اسلام افراطی" می ایستد.

او گفت: "این نزدیکی(نزدیکی به برخی از کشورهای عربی) پیش از هرچیز برای صلح و امنیت خوب است."

گفتنی است رژیم صهیونیستی از زمان آغاز بحران در سوریه، هر از چندگاهی، به حمایت از گروه های تروریستی، در انجام حملات موشکی، خمپاره ای و جنگنده ای علیه مواضع ارتش سوریه اقدام می کند.

دولت سوریه هر بار این اقدام تجاوزکارانه رژیم صهیونیستی را محکوم و با ارسال نامه به سازمان ملل و شورای امنیت هشدار داده است که در صورت تکرار، این گونه اقدامات بی پاسخ نخواهد ماند.

پایان پیام/478
ضمیمه :