خرید کتاب سکه طلا

پیام تسلیت رئیس حوزه هنری کرمانشاه در پی حادثه غم‌بار زلزله غرب کشور

تاریخ دریافت خبر:
سومین روز از وضعیت زلزله زدگان  استان کرمانشاه
رئیس حوزه هنری انقلاب اسلامی استان کرمانشاه در پیامی ضایعه دردناک و غم‌بار زلزله غرب کشور را به همه ملت ایران تسلیت گفت.

به گزارش ایسکانیوز به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، در پیام تسلیت رئیس حوزه هنری استان کرمانشاه در پی حادثه دردناک زلزله غرب کشور آمده است: با نهایت تأسف و تأثر، حادثه غم بار زمین لرزه در برخی استان های غرب کشور به ویژه سرزمین پهلوانان و مرزداران غیور ایران اسلامی، استان کرمانشاه را که منجر به جان باختن جمعی از هموطنان عزیز و مجروحیت تعداد بسیاری از آن ها به همراه خسارات فراوانی شده است تسلیت عرض می کنیم.

وقوع این حادثه تلخ و دلخراش موجب تأسف و تألم همه ملت ایران شد و به همین دلیل بار دیگر دست های به هم فشرده این ملت، با همدلی و وحدت مثال زدنی به میدان آمده است و امیدواریم که این حضور بتواند بخشی کوچک از غم و اندوه همه عزیزان خسارت دیده را جبران کند.

حوزه هنری انقلاب اسلامی ضمن ابراز همدردی با هم میهنان داغدار، این حادثه تلخ و غم بار را از جانب خود و اهالی فرهنگ هنر به محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و مردم بزرگ ایران اسلامی به خصوص خانواده های داغدار این حادثه تسلیت گفته و ملتمسانه از خداوند منان برای بازماندگان ایشان طلب صبر جزیل دارد.

هنرمندان ایران اسلامی نیز همچون دیگر صحنه ها این بار نیز به میدان آمده و انتظار می رود که که نه تنها با هنر خود امر یاری رسانی و تلطیف روح آسیب دیدگان این ضایعه تلخ را به بهترین شکل ممکن انجام دهند، بلکه زمینه را برای افزایش حمایت از خسارت دیدگان این حادثه تأسف بار فراهم کنند.

503