ایران آنتیک

تاریخ دریافت خبر:
جوان‌ ترین مدال آور تاریخ ایران در المپیک کمک های غیر نقدی خود و مردم را به دست مسعود حجی زواره، تکواندو کار کرمانشاهی رساند تا به دست زلزله زدگان برساند.

به گزارش ؛ به نقل از «تیتریک»، کیمیا علیزاده جوان ترین مدال آور تاریخ ایران در المپیک کمک های غیر نقدی خود و مردم را به دست مسعود حجی زواره، تکواندو کار کرمانشاهی رساند تا به دست زلزله زدگان برساند.

کیمیا علیزاده برای کمک به زلزله‌ زدگان پیش‌ قدم شد/ تکواندو کار کرجی کمک‌ های غیر نقدی خود و مردم را به کرمانشاه ارسال کرد
علیزاده تکواندو کار کرجی در حالی به هموطنان مناطق کرد نشین کشور کمک کرد که دو باشگاه بزرگ فوتبال (پرسپولیس و استقلال) دو هزار تخته پتو و چادر از جانب مدیران، بازیکنان و کادر فنی به زلزله زدگان استان کرمانشاه هدیه کردند.

شایان ذکر است شامگاه یک شنبه (21 آبان) زمین لرزه 7.3 ریشتری مرز میان ایران و عراق در استان کرمانشاه را به لرزه در آورد. مرکز این زمین لرزه "ازگله " در نزدیکی مرز بود و براساس آمار های اولیه بیشترین خسارت در سرپل ذهاب، ازگله، قصر شیرین، ثلاث باباجانی و کرندغرب است.

اخبار و گزارش های تکمیلی در راستای کمک دیگر دستگاه های اجرایی استان البرز به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه متعاقبا منتشر خواهد شد.
انتهای پیام/