کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:
تامین تجهیزات پزشکی ۴ ساعت بعد از درخواست/ کمبود دارو نداریم

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: در مناطق زلزله‌زده هیچ‌گونه کمبود دارویی‌ای نداریم ضمن اینکه این سازمان توانایی این را دارد که درخواست تجهیزات پزشکی را حداکثر تا چهار ساعت بعد از اعلام، در اختیار کادر درمانی قرار دهد.

مهندس محمد‌هاشمی‌ در گفت‌وگو با طبنا(خبرگزاری سلامت) با بیان این مطلب افزود: داروی مورد نیاز برای استفاده در مناطق غرب کشور و زلزله زدگان استان کرمانشاه تامین شده و حتی اقداماتی بیشتر از حد معمول در این زمینه صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه این سازمان آمادگی کامل برای تامین تجهیزات پزشکی برای مناطق زلزله‌زده را دارد: تصریح کرد: با مساعدت دکتر مسائلی رییس بخش تجهیزات پزشکی سازمان غذا و دارو، این سازمان توانایی این موضوع را دارد که نهایتا چهار ساعت بعد از درخواست هرگونه تجهیزات پزشکی، آنها را تامین و در استان کرمانشاه به مسوولان درمانی و کادر بیمارستانی منطقه تحویل دهد.

هاشمی‌با اشاره به روند درمان غذل و دارو برای مناطق زلزله زده، ادامه داد: در مورد تامین غذا باید بگویم هرچه بیشتر بتوانیم غذا تامین و به منطقه ارسال کنیم، شریط بهتر خواهدشد، تمام غذا و داروهای تامین شده به سازمان غذا و داروی کرمانشاه تحویل داده می‌شود و آنها با توجه به شرایط موجود اقدام به توزیع این اقلام می‌کنند.

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: خوشبختانه در بحث تامین غذا شرکت‌های مختلف غذایی ورود کرده و در این زمینه پیشگام به عمل کردند.