خرید سکه کلکسیونی

تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرگزاری رسا، شیخ زهیر هماهنگ کننده جبهه العمل الاسلامی لبنان با حضور در 26 کنفرانس جهانی اتحادیه جمعیت های اسلامی در ترکیه به بیان مشکلات امت اسلامی پرداخت.

شیخ زهیر الجعید گفت: بسیاری از شما با بنده هم عقیده هستید که مشکل جهان اسلام در شکست ها، عقب ماندگی ها و ناکامی هایشان است اما آیا می پذیرید که مشکل اصلی را باید در اختلاف و چند دستگی مسلمانان جست و جو کرد؟

وی افزود: ما همواره خود را مشغول به بحران ها و مشکلات داخلی کشوری مانند قطر یا مسائل قومیتی و مذهبی در مناطق دیگر کرده اما مشکل اساسی جهان اسلام را فراموش کردیم.

عالم اهل سنت لبنان با اشاره به عادی سازی روابط برخی کشورهای عربی با اسرائیل خاطر نشان کرد: برخی کشورها، پادشاهان و حاکمان منطقه ای در حالی فریاد حمایت از رژیم صهیونیستی را سر می دهند که جوانان فلسطینی ما کشته شده و قداست مسجد الاقصی به شکل روزانه مورد تعرض قرار می گیرد.

هماهنگ کننده جبهه العمل الاسلامی با ابراز نگرانی از یهودی سازی قدس شریف ادامه داد: در جهان اسلام عالم نماهایی وجود دارند که صبح و شام از پادشاهانی که امت اسلامی را به ذلّت و خاری کشاندند، تعریف و تمجید می کنند.

شیخ زهیر الجعید تصریح کرد: برخی کشورهای منطقه ای با چین، هند و سایر کشورهای بی دین به دشمنی برمی خیزند در حالی که باید با سخنان خوب و تبلیغ شایسته با آنان برخورد کنیم اما با آمریکا و غرب که بذر نفاق و اختلاف را در امت اسلامی می کارند با احترام و کرامت برخورد می کنیم و این امر تاسف بار است./981/ب902/ر