ایران آنتیک

انجام ۵۵۰ سورتی پرواز بالگردهای هوانیروز در طول نیم روز

تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی نیروی زمینی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: در نیم ساعت اول حادثه پیرو فرمان مقام معظم فرماندهی کل قوا با تمام توان قرارگاه غرب نیروی زمینی وارد عمل شد و در حداقل زمان خودمان را به مردم حادثه دیده رساندیم.

وی افزود: 4 تیپ را بلافاصله به منطقه آوردیم و عملیات آواربرداری را آغاز کردیم و خدا را شکر این عملیات با موفقیت هایی همراه بوده است. پایگاه هوانیروز کرمانشاه 60 فروند بالگرد، 550 سورتی پرواز را در یک نیم روز انجام داد که نشان از آمادگی و تلاش مضاعف خلبانان و کادر پروازی دارد.

امیر حیدری بیان داشت: همچنین 910 مصدوم را تاکنون به کرمانشاه منتقل کرده ایم و تیپ های عملیات تجسس اقدامات خود را بدون وقفه ادامه می دهند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش دیگر اقدام این نیرو را توزیع چادر و وسایل مورد نیاز در منطقه عنوان کرد و گفت: بیمارستان های صحرایی و تیم های پزشکی را که در خرم آباد، همدان، کردستان و کرمانشاه بودند را به منطقه آوردیم و تاکنون یک بیمارستان صحرایی مجهز به همراه اتاق عمل دوبله در قصرشیرین و یک بیمارستان صحرایی با اتاق عمل در سرپل ذهاب راه اندازی شده است.

پایان پیام/34
ضمیمه :