ایران آنتیک

تاریخ دریافت خبر:
سوغاتی های مرد آلمانی سوژه رسانه ها شد! سرمربی استقلال فعلادو دستیار خارجی با خود آورده که هر دو سوژه رسانه ها شده اند. به گزارش ،

وینفرد شفر پس از پذیرفتن هدایت از مسوولان این باشگاه درخواست کرد که پسرش را به عنوان آنالیزور در این باشگاه به خدمت بگیرند.

در تحقیقات از پسر شفر مشخص شد که او خیلی کارنامه فوتبالی ندارد و صفحه شخصی او هم بیشتر از علاقه اش به حیوانات و خبر می دهد!

با وجود اینکه پسر شفر کارش را آغاز کرده اما هنوز قراردادش ثبت نشده است. اینکه چرا قرارداد پسر شفر ثبت نمی شود، شاید به دلیل انتقاداتی است که علیه باشگاه برای حضور پسر شفر می شود.

این روزها از انتخاب های شفر به شدت انتقاد می شود؛ حضور پسر شفر به عنوان آنالیزور استقلال و همچنین آمدن مربی اهل که به دلیل اضافه وزنش فعلا سوژه رسانه ها است. شاید به دلیل انتقادهای زیادی که این روزها به این انتخاب ها می شود برای ثبت قرارداد پسر شفر تعلل دارد.

این در حالی است که سرمربی آلمانی استقلال قبل از سفرش به کیش طی جلسه ای از افتخاری خواسته بود هرچه زودتر قرارداد پسرش با استقلال را به ثبت برساند. باید دید طی روزهای آینده و با بازگشت استقلالی ها از کیش قرارداد آنالیزور استقلال شکل رسمی پیدا می کند؟

در حال حاضر بیژن طاهری تنها مربی ایرانی است که در کنار شفر تمرین بازیکنان را زیر نظر دارد.

انتهای پیام/