ایران آنتیک

بستری شدن ۱۶۸ مصدوم زلزله کرمانشاه در بیمارستان های تهران

تاریخ دریافت خبر:

به گزارش خبرنگار شبستان، پیرحسین کولیوند، سرپرست اورژانس کشور در جمع خبرنگاران از انتقال و بستری شدن ۱۶۸ مصدوم زلزله کرمانشاه خبر داد و گفت: مصدومان در بیمارستان های بقیه الله، بعثت، طالقانی، لقمان و امام حسین (ع) بستری شده اند.

سرپرست اورژانس کشور درخصوص تلفات زلزله کرمانشاه گفت: طبق آمار به دست آمده تا ساعت ۸ صبح امروز ( ۲۳ آبان) بر اثر وقوع زلزله در غرب کشور ۷ هزار و ۴۶۰ نفر مصدوم شده اند.

وی با بیان اینکه ۲۹۳ نفر از مصدومان زلزله کرمانشاه به بیمارستان های تهران، البرز و همدان اعزام شده اند، افزود: سه ستاد تهران، شهید بهشتی و ایران در تهران تشکیل شده است.

کولیوند تصریح کرد: تاکنون ۶۰نفر در قالب ستاد شهید بهشتی به بیمارستان هایی نظیر ۱۹ نفر بقیه الله، ۵ نفر بیمارستان بعثت، ۲ نفر بیمارستان طالقانی، ۱۰ نفر بیمارستان لقمان و ۲۵ نفر در بیمارستان امام حسین (ع) بستری شده اند.

کولیوند افزود: ۴۸ نفر نیز در قالب ستاد ایران به بیمارستان منتقل شده اند که به ۱۴ نفر از مصدومان در بیمارستان فیروزگر، ۴ نفر در بیمارستان رسول، ۲۱ نفر در بیمارستان میلاد و ۹ نفر در بیمارستان هفتم تیر خدمت رسانی می شود.

سرپرست اورژانس کشور یادآور شد: ۶۵ نفر نیز در قالب ستاد تهران بستری شده اند که ۳۱ نفر در بیمارستان امام خمینی (ره)، ۱۷ نفر در بیمارستان شریعتی، ۱۶ نفر در بیمارستان سینا و یک نفر در مرکز طبی کودکان بستری شده است.

پایان پیام/47
ضمیمه :