خرید سکه کلکسیونی

تاریخ دریافت خبر:
بالاخره تلاش سازندگان Playerunknown’s Battlegrounds برای جلوگیری از تقلب در این بازی جواب داد

احتمالاً می‌دانید که بلوهول از مدتی پیش با مشکل تقلب در بازی PUBG توسط برخی کاربران مواجه بوده که بالاخره موفق شده در اقدامی اکانت آن‌ها را ببندد.

بر اساس خبر منتشر شده در سایت Battleye، نرم افزار ضد تقلبی که بلوهول برای شناسایی کاربران متخلف و متقلب تنظیم کرده بود، در طی دو روز گذشته عملکرد موفقی داشته و ۱۰۰ هزار حساب کاربری متقلب بازی PUBG مسدود شده‌اند. با توجه به این‌که پیش از این هم تعدادی اکانت که کاربر PUBG بوده‌اند، بسته شده بودند، تعداد کل اکانت‌های مسدود شده تا کنون به ۷۰۰ هزار می‌رسد. این رقم حتی برای بازی پرطرفداری که ۲۰ میلیون نسخه فروش دارد، بسیار قابل توجه است.

اکانت توییتر BattlEye (شرکتی که نرم‌افزارهای ضد تقلب تولید می‌کند) هم در توییتی در این باره توضیح داده:

 پس از انتشار آپدیت‌های امنیتی جدید برای بازی PUBG در هفته گذشته، موفق شدیم طی دو روز حدود ۱۰۰ هزار حساب کاربری متقلب را شناسایی و مسدود کنیم و رقم کلی اکانت‌های متخلف بسته شده را به ۷۰۰ هزار اکانت برسانیم. البته باید در نظر داشته باشیم که مبارزه با متقلبان امری نیست که در یک مرحله تمام شود و همیشه روند آن ادامه دارد. به خصوص که بازی مورد بحث از محبوب‌ترین‌های Battle Royale محسوب می‌شود.

عملکرد بسیار موفق بازی PUBG باعث شده تا تلاش سازندگان آن برای حفظ کاربران واقعی آن بسیار زیاد باشد و نتیجه مثبتی هم به همراه داشته باشد. ضمناً نسخه ایکس‌باکس وان این بازی هم قرار است روز ۱۲ دسامبر (۲۱ آذر) عرضه شود.

منبع vg247