ایران آنتیک

تاریخ دریافت خبر:

علیرضا رحیمی روز چهارشنبه در حاشیه مراسم گلریزان ورزشکاران برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور در جمع خبرنگاران افزود: فدراسیون هزینه های زیادی را برای برگزاری سه اردوی خارج از کشور در نظر گرفته است تا این تیم با تمام قدرت در بازی های آسیایی 2018 اندونزی حضور یابد.
وی همچنین یادآور شد: قرارداد «بورت ماچک» سرمربی اسلوونیایی تیم ملی نهایی شده و او به زودی کارش را آغاز می کند و به دلیل آنکه او شناخت کافی از بازیکنان تیم ملی دارد، فدراسیون به این جمع بندی رسید که این مربی را یکبار دیگر به کار گیرد.
رحیمی در خصوص علت برگزاری سه اردوی خارج از کشور نیز گفت: بازیکنان زیادی از ایران در باشگاه های خارج از کشور شاغل هستند که همگی آنها قول داده اند در اردوهای خارج از کشور حضور یابند.
رئیس فدراسیون هندبال با بیان اینکه تاکنون حامی مالی برای این رشته انتخاب نشده است، افزود: وزارت ورزش و جوانان و شخص وزیر کمک های خوبی برای بهبود وضعیت هندبال داشته اند.
وی تصریح کرد: مشکلات مالی در همه رشته های ورزشی وجود دارد، اما با مدیریت بهتر و تعیین قطعی سرمربی خارجی در نظر داریم در رقابت های قهرمانی آسیا و جام جهانی، قدم های مثبتی را برداریم.
رحیمی در خصوص مراسم گلریزان ورزشکاران نیز گفت: وظیفه جامعه ورزش است که به نوعی به هموطنان در مناطق زلزله زده استان کرمانشاه کمک کنند و این حداقل کاری است که می توانیم انجام دهیم.
ورزشی**9029**1067**
خبرنگار: مهدی موذن انتشاردهنده:علی خورسندی

انتهای پیام /*