کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:
جمع آوری کمکهای نقدی و غیر نقدی / جهرم

باران که ببارد زمین سیراب می شود " کانون دانشجویی خیریه باران دانشگاه علوم پزشکی جهرم با همکاری دیگر کانونهای دانشجویی ، در اقدامی خداپسندانه کمکهای نقدی و غیر نقدی دانشجویان و کارمندان دانشگاه را برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه جمع آوری می کنند .

" الذین ینفقون إموالهم فی سبیل الله ثم لا یتبعون ما إنفقوا منا و لا إذی لهم إجرهم عند ربهم فلا خوف علیهم و لا هم یحزنون "
((کسانی که اموال خود را در راه خدا انفاق می کنند , و پس از انفاق نه منت می گذارند , و نه آزاری می رسانند , برای آنان پاداشی است نزد پروردگارشان , نه ترسی دارند و نه غمگین می شوند )) .

به گزارش خبرگزاری مفدا – جهرم " در پی با خبر شدن از حادثه ی ناگهانی زلزله که باعث کشته ، مجروح و بی خانمان شده تعدادی از هموطنان مسلمان کُردمان شد ، کانون دانشجویی خیریه باران دانشگاه علوم پزشکی جهرم با همکاری دیگر کانونهای دانشجویی ، در اقدامی خداپسندانه کمکهای نقدی و غیر نقدی دانشجویان و کارمندان دانشگاه را برای کمک به زلزله زده گان کرمانشاه جمع آوری می کنند .

کانون ها و تشکل های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی جهرم بر این شدند که با انجام حمایت ها و جمع آوری کمک های مردمی از قبیل : آب معدنی ، شیر خشک ، دستمال کاغذی ، مواد غذایی و بهداشتی ، کمپوت ها و کنسرو ، همچنین جمع آوری وجوه نقد از دانشجویان بیدار و آگاه به یاری این عزیزان بشتابند و دین خود را ادا کنند .

یکی از کانون های پیشگام در این عرصه خیریه باران است که با شماره حساب ( 8198160280 بانک ملت ) جهت جمع آوری کمکهای نقدی ، شور و جنبشی در دانشجویان به وجود آورد که باعث ایجاد انگیزه و احساس مسولیت در دانشجویان شد .

با این وجود با هماهنگی ها و رایزنی های انجام شده در روز های بعد شاهد حضور کانون ها و تشکل های دیگر دانشجویی و اداری در کمک به هموطنان عزیزمان خواهیم بود .

باران که ببارد زمین سیراب می شود . . .

.