کتاب سکه های ماشینی قاجار

تاریخ دریافت خبر:
قائم مقام آستان قدس رضوی گفت که برخی معاونین و مسئولان این آستان در منطقه زلزله حضور دارند و اقلام و امکانات مورد نیاز زلزله‌زدگان ارسال شده است.

سید مرتضی بختیاری قائم مقام آستان قدس رضوی در گفت وگو با خبرنگار سیاسی تسنیم ضمن ابراز تاسف و تاثر از حادثه زلزله غرب کشور، اظهار داشت: بنا به دستور و پیام رهبر معظم انقلاب تمام مسئولان و قوا موظف به حضور پررنگ در حوزه خدمت رسانی به مردم آسیب دیده هستند.

وی با بیان اینکه آستان قدس رضوی حسب فرمایش و دستور صریح تولیت محترم خود با تمام قوا به میدان آمده است، افزود: همان طور که رهبر معظم انقلاب فرمودند باید تمام مسئولین بدون معطلی مردم شریف و عزیز منطقه را از بحران به وجود آمده خارج کرده و خدمت رسانی به آنان تسریع یابد.

بیشتر بخوانید: حضور فرمانده سپاه در دورافتاده ترین نقاط زلزله زده غرب ایران + تصاویر اختصاصی

بیشتر بخوانید: اعزام 475 کادر درمانی سپاه به مناطق زلزله زده

سید مرتضی بختیاری در پاسخ به این سوال که مسئولین آستان قدس رضوی تاکنون چه کمک هایی به منطقه و مردم مظلوم آسیب دیده داشته اند، افزود: تاکنون برخی معاونین و مسئولین آستان قدس به نمایندگی در منطقه حضور پیدا کرده و حسب نیازسنجی اتفاق افتاده اقلام و امکانات مورد نیاز به آن جا ارسال شده است.

وی افزود: در حوزه خوراک، پوشاک و سرپناه سعی شده با توجه به بضاعت خود هر آن چه که مدیریت بحران و دیگر عوامل درخواست داده اند به منطقه ارسال شود که این روند ادامه دارد.

انتهای پیام/

انتهای پیام/


گزارش:

منبع خبر (تسنیم) است و جستجوگر هوشمند بتانیوز هیچگونه مسئولیتی در برابر محتوای آن ندارد.

اگر به محتوای خبر «قائم‌مقام آستان قدس: با تمام قوا به کمک مردم زلزله‌زده رفته‌ایم/ مسئولان آستان قدس در منطقه مستقر هستند» اعتراض دارید می توانید از طریق بخش تماس با ما گزارش کنید.